"The Voice of Poland" 2021 - godzina emisji. Kiedy w TV odcinki 12. edycji?

Za parę tygodni już po raz 12. poznamy zwycięzcę kultowego "The Voice of Poland". W tym roku Telewizja Polska znów zaskoczyła widzów nową porą emisji show.

"The Voice of Poland" tradycyjnie już zawitał na antenie TVP jesienią. 11 września fani programu mieli okazję 12. rok z rzędu obejrzeć premierowy odcinek programu. Od pierwszej do 10. edycji "The Voice of Poland" pora emisji nie ulegała żadnym zmianom, a widzowie przyzwyczaili się do włączania telewizorów w soboty o godzinie 20:05. W zeszłorocznej 11. edycji muzycznego show Telewizja Polska przesunęła emisję "Voice'a" aż o godzinę. W tym roku powrócono jednak do starej pory, a 12. edycję można oglądać w soboty punktualnie o godzinie 20:00.

Zobacz wideo Co mówi Adam Zdrójkowski o odejściu z "The Voice of Poland"?

Justyna Steczkowska"The Voice of Poland". Piekarczyk wcisnął przycisk Steczkowskiej. Internauci oburzeni

"The Voice of Poland" 2021 - trenerzy i prowadzący 12. edycji

W tej edycji uczestnicy mają do wyboru komplet trenerów, jakiego jeszcze nie było w historii programu. Na charakterystycznych obrotowych fotelach zasiadają: powracający po sześciu latach Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk, debiutująca w roli trenerki Sylwia Grzeszczak, a także weterani programu - Tomson i Baron. Przed Grzeszczak trudne zadanie, dlatego że każdemu z pozostałych trenerów już raz udało się doprowadzić swojego podopiecznego do zwycięstwa. Poprzednią edycję "Voice'a" wygrał z kolei Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka. Artysta jak na razie nie zdecydował się na powrót do programu. W show zmienili się również prowadzący. W tej roli możemy oglądać Tomasza Kammela i Małgorzatę Tomaszewską, a za kulisami programu gospodarzami są Aleksander Sikora i Michał Szczygieł.

 

Michał SzpakSzpak otrzymał wiadomość w sprawie "VoP". Odpowiedział na nią, ale... publicznie

Przed widzami wiele tygodni muzycznych zmagań. Program tradycyjnie rozpoczął się od Przesłuchań w ciemno, następnie odbędą się Bitwy, które wyłonią półfinalistów, a następnie trenerzy wybiorą finalistów, których zobaczymy w odcinkach na żywo. O tym, kto został zwycięzcą 12. edycji "The Voice of Poland", przekonamy się już 4 grudnia.

Więcej o: