Horoskop na pełnię Kukurydzianego Księżyca - 21 września 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Dziś pełnia Kukurydzianego Księżyca - jedyna taka noc w roku, podczas której wiele może się wydarzyć. Sprawdź, co gwiazdy przygotowały dla ciebie tego dnia! Pełnia Kukurydzianego Księżyca wypada w znaku Ryb, a to oznacza jedno - ogromną emocjonalność. Jak wpłynie na ciebie pełnia? Czego możesz się spodziewać w ostatnią pełnię lata? Sprawdź w horoskopie na dziś!

Pełnia Kukurydzianego Księżyca będzie mieć miejsce we wtorek, 21 czerwca, dokładnie o godzinie 1.45. To niesamowite zjawisko, które można obserwować wyłącznie raz w roku. Pełnię Kukurydzianego Księżyca nazywa się również Pełnią Żniwiarzy. To nazwa, która wywodzi się ze starożytności i miała dwojakie znaczenie. Była zapowiedzią pory deszczowej, a także pomagała w nocnych zbiorach.

Zobacz wideo Co Lena Kociszewska robi w czasie pełni księżyca? Przesądy i czary w Liście Plotka

Sprawdź, jak wpłynie na ciebie Pełnia Kukurydzianego Księżyca, która ma zapowiadać harmonijny czas przejścia. Czy tak będzie też w przypadku twojego znaku zodiaku? Dowiedz się z naszego horoskopu na wrześniową pełnię Kukurydzianego Księżyca.

Horoskop na pełnię Kukurydzianego Księżyca - Baran

Pełnia Księżyca dla wielu spod znaku barana oznacza niespokojny sen. Ale nie tym razem! Księżyc kukurydziany przyniesie ulgę w troskach, a także pomoże w pozbyciu się negatywnych emocji. Czas zadziałać i poddać się nowej, jesiennej energii, która wzejdzie w tobie już na następny dzień.

Horoskop na pełnię Kukurydzianego Księżyca - Byk

Dla Byków pełnia Kukurydzianego Księżyca będzie mieć magiczne właściwości. Osoby, które czekają na znak od gwiazd i losu, w końcu go otrzymają. Dzięki temu z powodzeniem rozwiążą trudne sprawy, a także otworzą się na nowy początek. Byki w związkach czeka dobry wieczór we dwoje. Skorzystajcie z niego!

Horoskop na pełnię Kukurydzianego Księżyca - Bliźnięta

Nowa energia, ale także delikatna nerwowość i impulsywność - tak właśnie wpłynie pełnia Kukurydzianego Księżyca na osoby urodzone w znaku Bliźniąt. Końcówka września, dzięki nowemu otwarciu, do którego dojdzie dziś w nocy, będzie dobra dla bliźniąt i sprawi, że zaczną one lepiej reagować nawet na najbardziej nieprzewidziane sytuacje.

Horoskop na pełnię Kukurydzianego Księżyca - Rak

Raki we wtorek będą poszukiwać spokoju. Pełnia Kukurydzianego Księżyca przyniesie im konieczność dalszej walki o siebie, mniejszy spokój w kontaktach z bliskimi, a także konieczność zadumy i nostalgii. Całe szczęście wieczorem los przewidział dla raków nagrodę - emocjonalne niedostatki zostaną zaspokojone i noc będzie pogodna.

Horoskop na pełnię Kukurydzianego Księżyca - Lew

W dniu pełni Kukurydzianego Księżyca lwy muszą zwrócić szczególną uwagę na swoje sny. Wyczytajcie z nich znaczenie nadchodzących dni. Los szykuje bowiem dla Was niespodziankę! Dodatkowo pamiętajcie, aby we wtorek zadbać o siebie - jeśli nie miałyście tego w planach, idźcie na zakupy, masaż lub odwiedźcie fryzjera. Taka inwestycja podczas kukurydzianej pełni zaowocuje i zaprocentuje na kolejny miesiąc.

Horoskop na pełnię Kukurydzianego Księżyca - Panna

Dzisiejsza pełnia Kukurydzianego Księżyca sprawi, że Panny… odczują nagły przypływ gotówki. Pieniądze napłyną z różnych, absolutnie nieprzewidywalnych stron. Czerpcie z tego, bo końcówka miesiąca postawi przed wami wyzwania. Dziś warto też zadbać o kontakty z bliskimi, zwłaszcza z Rakami oraz Rybami, które wyjątkowo mogą was potrzebować podczas dzisiejszej letniej pełni.

Horoskop na pełnię Kukurydzianego Księżyca - Waga

Wagi początkowo poczują się we wtorek senne, ale później pełnia księżyca będzie oddziaływać na nie budująco. Przebijcie się przez mur, który ostatnio stał na waszej drodze do szczęścia. Czas ruszyć z nowymi projektami, zmienić scenerię lub po prostu uwolnić się od przeszłych zdarzeń, które powodowały, że nie jesteście obecnie szczęśliwi.

Horoskop na pełnię Kukurydzianego Księżyca - Skorpion

Skorpiony mogą dziś przekuć wiele swoich pomysłów w sukces. Pełnia Kukurydzianego Księżyca wpłynie na twój znak bardzo buńczucznie. Będziesz mieć chęć wręcz "rzucać papierami", zmieniać pracę czy zrywać znajomości. Ale spokojnie, bo nie tędy droga! Wpływ księżyca to jedno, a racjonalne decyzje - drugie. Przemyśl sprawę, zanim odpowiednio podejmiesz decyzję. 

Horoskop na pełnię Kukurydzianego Księżyca - Strzelec

Strzelce podczas pełni Kukurydzianego Księżyca nie powinny być same. Zanurzą się w troskach i złym samopoczuciu, dlatego niezbędne będzie wyciągnięcie do was pomocnej dłoni. Wieczorem, przed szczytem pełni usłyszycie dobre nowiny, które skutecznie odmienią nieprzyjemny czas. Otwórzcie się na nowości, bo zaprocentują!

Horoskop na pełnię Kukurydzianego Księżyca - Koziorożec

Koziorożce, które od dawna noszą się z pomysłem zmian, nie powinny dłużej czekać. Właśnie pełnia Kukurydzianego Księżyca będzie dla was odpowiednią porą! Sięgnijcie po argumenty i zacznijcie stawiać na swoim. Od dziś rozpocznie się dla was czas działania, a kto wie, być może niebawem spotkacie na drodze kogoś, kto pomoże wam dodatkowo uwierzyć w nadchodzący sukces.

Horoskop na pełnię Kukurydzianego Księżyca - Wodnik

Wodniki powinny skupić się na samo motywacji do działania. Dobrze będzie oczyścić dziś swoją aurę, np. stawiając na kadzidła lub zapalenie lawendy bądź palo santo. Zadbajcie o przestrzeń, usuńcie niezbędne przedmioty, a jeśli trzeba - naładujcie swoje kryształy. To zaprocentuje! Zwłaszcza pomoże wam pozbyć się ostatniej nerwowości oraz bezsenności.

Horoskop na pełnię Kukurydzianego Księżyca - Ryby

Pełnia Kukurydzianego Księżyca oznacza również pełnię w znaku ryb. To czas, który powinien być dla nich niezwykle łagodny, ale też emocjonalny. Osoby urodzone pod znakiem ryb mogą poczuć silną potrzebę pozbycia się zalegających emocji. To dobry moment, by uzdrowić swoją energię i poczuć się lepiej. 

Więcej o: