Kobiety, które są najchętniej oglądane na Twitchu. Poznajcie 10 najpopularniejszych streamerek

Czy streamowanie jest zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn? Oczywiście, że nie. W dzisiejszym artykule przedstawimy listę dziesięciu najpopularniejszych streamerek na Twitchu.

Na Twitchu nie brakuje pań, które nie mają problemu ze zjednaniem sobie sympatii szerokiej widowni. Dawniej streamowanie było dziedziną zarezerwowaną wyłącznie dla mężczyzn. Obecnie również kobiety zdobywają coraz większą popularność, o czym może świadczyć licznik obejrzanych godzin, a także fakt, że najpopularniejsze streamerki potrafią zgromadzić na swoich transmisjach nawet kilka tysięcy osób jednocześnie.

AmouranthKtoś chciał spalić dom popularnej streamerki. Kto stoi za tragedią Amouranth?

Zobacz wideo Najpopularniejsze pary na Instagramie

1. Amouranth

Pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych streamerek zajmuje pochodząca z USA Amouranth. Ta niekwestionowana królowa Twitcha wyjawiła, że ze swojej internetowej działalności potrafi zarobić ponad milion dolarów miesięcznie. Amouranth może również pochwalić się imponującym wynikiem, jeżeli chodzi liczbę obserwujących na Twitchu, których liczba przekroczyła cztery miliony.

 

2. Iamcristinini

O Cristinini można śmiało powiedzieć, że jest milionerką. Na Twitchu zgromadziła ponad dwa miliony widzów, a na Instagramie śledzi ją milion fanów. To nie tylko popularna stremerka, ale również prezenterka telewizyjna.

 

3. Biyin

Szczęśliwą liczbą kolejnej streamerki powinna być dwójka, ponieważ na Twitchu śledzą ją prawie dwa miliony widzów, a na Instagramie liczba jej fanów przekroczyła dwa miliony. Biyin regularnie publikuje również filmy na YouTubie.

 

4. Fuslie

Leslie Ann Fu w sieci znana jest jako "Fuslie" jest nie tylko znaną stremerka. 28-latka jest również twórcą treści dla marki lifestylowej i organizacji e-sportowej 100 Thieves. Na Twitchu zgromadziła milionową społeczność.

 

5. 39daph

Ta streamerka zaczyna deptać po piętach swoim koleżankom. Kobieta zgromadziła 940 tysięcy widzów, łączna ilość godzin, którą spędzili fani na oglądaniu jej stremów zbliża się do 930.

 

6. AnniTheDuck

Pochodząca z Niemiec AnniTheDuck jest zarówno popularną stremerka, jak i youtuberką. Kobieta planuje w niedługim czasie otworzyć również sklep z własnymi produktami. Liczba jej obserwatorów na Twitchu zbliża się do 800 tysięcy.

 

7. Saddummy

Pochodząca z Korei Południowej streamerka Saddummy zgromadziła na Twitchu ponad 640 tysięcy obserwatorów. Kobieta  posiada również grono wiernych fanów na Instagramie. 284 godziny, tyle łącznie trwają dotychczasowe transmisje, które pojawiły się na kanale Saddummy.

 

8. Jinnytty

Kolejną gwiazdą popularnej platformy streamingowej jest Jinnytty, która dołączyła do Twitcha w listopadzie 2017 roku. Do tej pory zdołała zgromadzić prawie 630 tysięcy fanów, którzy chętnie oglądają jej transmisje. Jinnytty również pochodzi z Korei Południowej, razem z bratem nagrywają również filmy na YouTubie.

 

9. DDA_JU

Przedostatnia w rankingu najpopularniejszych jest dda_ju. Ta pochodząca z Korei streamerka coraz szybciej zdobywa popularność, a liczba fanów rośnie każdego dnia. Obecnie dda_ju posiada 273 tysiące wiernych widzów.

10. LakshartNia

Ranking najpopularniejszych streamaerek na Twitchu zamyka pochodząca z Hiszpanii LakshartNia.  

 
Więcej o: