Natalia "Natsu" Kaczmarczyk - kim jest członkini Teamu X? To jedna z najpopularniejszych polskich influencerek

Natalia "Natsu" Kaczmarczyk to obecnie jedna z najpopularniejszych influencerek w sieci. Czym dokładnie zajmuje się członkini Teamu X?

Natsu, czyli Natalia Kaczmarczyk swoją przygodę w sieci rozpoczęła w 2018 roku, kiedy założyła swój kanał na YouTubie. Jednak największą popularność zyskała, będąc członkinią słynnego Teamu X. Natalia jest postrzegana jako liderka drugiej odsłony popularnego projektu. Codziennie na jej profilach w mediach społecznościowych przybywają nowi fani.

NatsuNatsu wraca do formy po walce. Influencerka ruszyła w trasę koncertową

Zobacz wideo Czego nie ogarnia Natsu, czyli przereklamowane fenomeny [Lista Plotka]

Kim jest Natalia "Natsu" Karczmarczyk? Wiek, kariera, marzenia

Natalia ma 23 lata i pochodzi z miejscowości Siemianowice Śląskie. W czasach szkolnych była wzorową uczennicą, jak przyznała w jednym z filmów - w gimnazjum mogła pochwalić się 100% frekwencją i nigdy nie była na wagarach. Natsu ukończyła liceum o profilu biologiczno-chemicznym, ponieważ jej marzeniem było dostać się na medycynę. Niestety plany te nie powiodły się i ostatecznie Natalia zdecydowała się studiować farmację.

Natsu zafascynowana była również aktorstwem. Widzowie TVN mogą ją pamiętać z roli Ewy w emitowanym w latach 2014-2020 serialu paradokumentalnym "Szkoła". Do tej pory Natalia bardzo dobrze wspomina swoją telewizyjną przygodę. Szczyt jej rozpoznawalności przypadł na rok 2017, kiedy grana przez nią postać zaczęła cieszyć się coraz większą popularnością.

Ulubionym serialem Natalii jest "Gra o tron". W jednym z filmów Natsu wyznała, że jej największą inspiracją jest Kylie Jenner, a wymarzonym miejsce do spędzenia wakacji są Hawaje.

 

Natsu jest jedną z najpopularniejszych influencerek na polskim YouTubie.

Natalia jest niekwestionowaną gwiazdą mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi 1,3 miliona fanów, a konto na TikToku obserwuje 1,9 mln osób. Natalia w lipcu 2018 roku postanowiła założyć kanał na YouTubie, gdzie do tej pory udało jej się zgromadzić ponad milion fanów. Jej filmy m.in. z challengami i zabawnymi scenkami cieszą się ogromną popularnością.

W ubiegłym roku ruszyła druga edycja słynnego Teamu X, w którym wybrano nowy skład, a Natsu stała się ich nieformalną liderką. Członkowie Teamu X nie tylko nagrywają zabawne filmy, ale również rozpoczęli swoją przygodę z muzykę. Niedawno zakończyła się trwająca siedem dni pierwsza trasa koncertowa.

W ostatnim czasie było również głośno o Natalii za sprawą wygranej na pierwszej gali High League. Natsu zwyciężyła z Lexy Chaplin. Ich pojedynek był walką wieczoru i jednocześnie jednym z najbardziej wyczekiwanych widowisk na polskim YouTubie.

 

Afera z Natsu w roli głównej

Kilka miesięcy temu do sieci wyciekły kontrowersyjne nagrania z Natsu w roli głównej. Były to archiwalne filmiki pochodzące z czasów, gdy Natalia pracowała "na kamerkach". Afera ta spowodował, że influencerka musiała zmierzyć się z ogromną falą krytyki skierowaną w swoją stronę.

Sytuacja miała miejsce cztery lata temu i to był okres w życiu, do którego nigdy nie chciałabym wracać. Byłam młoda, głupia, omamiona i czasu nie cofnę. Rozpowszechnianie tych zdjęć i filmów jest nielegalne, dlatego sprawę zgłosiłam na policję i jest w toku. Bardzo zależy mi na tym, żeby wasze postrzeganie mnie przez tę sytuację się nie zmieniło. Proszę, żebyście mi dali szansę żyć, tworzyć i robić to, co kocham. Kocham swoje życie takie, jakie jest, i nie chciałabym, żeby się zmieniło. Dlatego bardzo proszę, żeby tego nie rozpowszechniać. I tyle - tłumaczyła na Instastory
 
Więcej o: