Ruszyła trasa koncertowa Teamu X. Sprawdź, kiedy i gdzie odbędą się kolejne koncerty słynnych influencerów

Trasa koncertowa Teamu X wystartowała. Na to wydarzenie czekali wszyscy fani popularnej grupy influencerów. Pierwszy koncert odbył się w poniedziałek, 30 sierpnia w Krakowie. Jaki jest koszt biletów, kiedy i w jakich miastach odbędą się kolejne koncerty? Zebraliśmy dla was wszystkie informacje.

Po spektakularnym sukcesie koncertu Ekipy Friza przyszła pora na długo zapowiadaną trasę koncertową Teamu X. 30 sierpnia influencerzy zagrali swój pierwszy koncert w Krakowie. Do 5 września youtuberzy odwiedzą siedem miast w całej Polsce, w których zaśpiewają swoje największe hity. Zapowiada się całkiem ciekawe wydarzenie.

Team XTeam X rusza w trasę koncertową! Siedem miast w siedem dni. Gdzie wystąpią?

Kiedy i w jakich miastach odbędą się koncerty Teamu X?

Trasa koncertowa "7 Tour" rozpoczęła się 30 sierpnia i potrwa do 5 września 2021 r. Team X zaśpiewa dla swoich fanów między innymi takie utwory jak "Siedem", "Palmy i Drineczki", "Adios", "All in, Habibi", "Polo gang", "Jedna noc", "Moja miła", "Przy Tobie", influencerzy zapowiedzieli również, że zamierzają zaprezentować zupełnie nową piosenkę. Pierwszy koncert odbył się w Krakowskim Klubie Studio.

Harmonogram kolejnych występów wygląda następująco.

  • 31.08 - Wrocław, Centrum Koncertowe A2;
  • 01.09 - Poznań, B17;
  • 2.09 - Gdańsk, Galeria Metropolia (Poziom -1);
  • 3.09 - Katowice, P23;
  • 4.09 - Warszawa, Progresja;
  • 5.09 - Szczecin, Kosmos.
 

Ceny biletów na koncerty Teamu X

Przed rozpoczęciem trasy koncertowej, duże poruszenie wśród fanów wywołały ceny biletów. Szczególnym zaskoczeniem był najdroższy pakiet TeamX VIP, którego koszt wynosi 999 zł. Fani, którzy zdecydują się wydać tak zawrotną sumę, będą mieli okazję zrobić sobie zdjęcie ze wszystkimi członkami teamu oraz otrzymają specjalnie przygotowane pudełko z prezentami.

Spokojnie, pakiet VIP to nie jedyna opcja wejścia na koncert. W sieci dostępne są również dużo tańsze bilety. Bilety na imprezy są dostępne na stronie eBilet.pl ich ceny wahają się od 49,90 złotych do 79,90 złotych. Dla wiernych fanów przygotowano pakiet Meet&Greet. Za kwotę 149 zł widzowie mają możliwość wcześniejszego wejścia na imprezę, spotkania i zrobienia sobie zdjęcia z wybranym youtuberem, a także otrzymania upominku.

Czy członkowie Teamu X stresowali się przed pierwszym koncertem? Influencerzy pokazali kulisy wydarzenia 

W oczekiwaniu na następne koncerty, na oficjalnym profilu Teamu X można zobaczyć, jak wyglądały kulisy występu w Krakowie oraz spotkania z fanami. Influencerzy zapytani, czy są zdenerwowani, niemalże jednogłośnie odpowiedzieli, że w ogóle nie czują stresu. Towarzyszyło im za to ogromne podekscytowanie i ciekawość, jak potoczy się całe wydarzenie. Ciekawe jak Natalia, Monika, Patrycja, Cezary, Marcin ,Karol oraz Krzysztof poradzą sobie podczas kolejnych występów. 

Zobacz wideo Team X pokazali kulisy pierwszego koncertu
 
Więcej o: