"Krawcowa z Madrytu". Kiedy i gdzie zobaczymy finałowe odcinki serialu? Co wydarzy się w finale?

"Krawcowa z Madrytu" to hiszpański serial historyczny, który podbił serca telewidzów. Już niebawem TVP wyemituje finałowe odcinki serialu. Kiedy i gdzie można je zobaczyć? Co się w nich wydarzy?

"Krawcowa z Madrytu" jest ekranizacją bestsellerowej powieści hiszpańskiej pisarki Marii Dueńas. Akcja serialu toczy się w czasach hiszpańskiej wojny domowej (1936-1939). Serial został nakręcony w 2013 i 2014 roku i zyskał sobie ponad pięciomilionową widownię. 

Zobacz wideo Kubek w "Grze o tron" i ciężarówka w "Panu Wołodyjowskim", czyli najsłynniejsze ekranowe wpadki

'Krawcowa z Madrytu' - hiszpański serial historyczny."Krawcowa z Madrytu" od poniedziałku na TVP 2. Miłość, zdrada i szpiegostwo

"Krawcowa z Madrytu" opowiada historię młodej i utalentowanej krawcowej Siry. Wyjeżdża ona z Madrytu dzień przed wojną domową wraz z kochankiem. Oboje udają się do Maroka, mając nadzieję na lepsze życie. Tymczasem kochanek znika bez śladu, zostawiając Sirę w dramatycznej sytuacji. Dziewczyna jednak swoją ciężką pracą zdobywa uznanie jako krawcowa i otwiera własne atelier mody damskiej. Odtąd losy Siry splatają się z życiem postaci historycznych: byłego frankistowskiego ministra, jego ekscentrycznej kochanki, szefa brytyjskiego wywiadu. Za ich namową Sira wraca do Madrytu i podejmuje się ryzykownej misji szpiegowskiej.

"Krawcowa z Madrytu". Kiedy i o której emisja serialu?

Kolejne odcinki serialu „Krawcowa z Madrytu" są emitowane na antenie TVP 2 o godz. 20.50 i 21.50. W środę 9 czerwca z powodu wydarzeń sportowych emisja odcinków będzie w niestandardowych godzinach, tj. o 21.50 i 22.45. Kolejne odcinki serialu zobaczymy dopiero 14 czerwca. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

W finałowym odcinku serialu Sira będzie zakładniczką Da Silvy, który chce odzyskać mikrofilmy. Z pomocą przyjdzie jej Marcus. Odbędą bardzo poważną rozmowę, która zaważy na ich losach. W kluczowym momencie dowiemy się kto jest ojcem Siry. 

Kate Winslet"Mare z Easttown". Kate Winslet nie pozwoliła na retusz

Serial "Krawcowa z Madrytu" na ponad trzy tygodnie zagościł w ramówce TVP 2. Mogliśmy w nim zobaczyć m.in. Adrianę Ugarte, która wciela się w główną bohaterkę Sirę Quiroga. Fani filmów Pedro Almodovara pamiętają aktorkę z filmu "Julieta". Z kolei Tristán Ulloa zagra Juana Luisa Beigbedera - autentyczną postać wysokiego komisarza w Protektoracie Maroka, a następnie ministra spraw zagranicznych w rządzie Francisco Franco. Ponadto zobaczymy Francesco Garrido jako Vázquez, Carlosa Santosa jako Féliksa oraz Hannah New jak Rosalindę Fox.

Więcej o: