"Barwy szczęścia" - odcinek 2415 - streszczenie. Czy małżeństwo Marczaków zniszczy zdrada?

Przed nami 2415. odcinek serialu "Barwy szczęścia". Tym razem, będziemy obserwować zmieniające się uczucie Jerzego i Igi.

2415. odcinek serialu "Barwy szczęścia" to ciąg dalszy losów bohaterów produkcji emitowanej na TVP2. Jesteście ciekawi co tym razem ich czeka? Specjalnie dla was przygotowaliśmy krótkie podsumowanie nadchodzącego odcinka "Barw szczęścia". Sprawdźcie sami!

Zobacz wideo Oni odeszli z "Barw szczęścia"

Kuba Wojewódzki, Piotr KraśkoKuba Wojewódzki spytał Piotra Kraśkę o problemy Kamila Durczoka

"Barwy szcześcia" odcinek 2415 - streszczenie

W 2415 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Jerzy (Bronisław Wrocławski) w tajemnicy przed Małgorzatą (Adrianna Biedrzyńska) spotka się z Igą Walawską (Ada Fijał). Sekretne spotkanie z młodsza i niezwykle atrakcyjną kobietą będzie miało dla mężczyzny szczególny wydźwięk. Jerzy nie powie swojej żonie co planuje, ani też z kim ukradkiem się spotyka. Mimo tego, jego zachowanie wzbudzi podejrzenia Małgorzaty. Nie dość, że wyczuje od męża damskie perfumy, to jeszcze ten zacznie miotać się w swoich zeznaniach. Czy małżeństwo Marczaków zniszczy zdrada?

Marianna Gierszewska spodziewa się dzieckaMarianna Gierszewska ma stomię i jest w ciąży: Bardzo chcę urodzić bez znieczuleń

"Barwy szczęścia" odcinek 2415. Gdzie i kiedy oglądać?

Emisja 2415. odcinku serialu "Barwy szczęścia" odbędzie się 26 marca w piątek o godzinie 20.10 w TVP2.

Więcej o: