"Przysięga" odcinek 374. Emir nie chce być ojcem. Cavidan bierze sprawy w swoje ręce

W 374. odcinku "Przysięgi" Cavidan zrobi niespodziewany krok. Zaproponuje wychowywanie wnuka obcej osobie! Co z tego wyniknie?

„Przysięga” nie przestaje zaskakiwać. W 374. odcinku dowiemy się, jakie będą dalsze poczynania Emira jako ojca. Okaże się, że mężczyzna w dalszym ciągu nie wywiązuje się ze swojej roli. Hikmet próbuje przekonać syna do tego, aby ten wziął odpowiedzialność za dziecko. Próby okazują się bezskuteczne. Dziadek wychodzi z domu, zostawiając Emira samego z małym synkiem. Mężczyzna liczy na to, że jego dorosły syn w końcu się opamięta i zaakceptuje własnego syna, jeśli zostanie z nim sam. Los jego wnuka bardzo go martwi. Emir jednak uparcie nie chce zajmować się dzieckiem. Co będzie dalej z maluchem?

'Dance Dance Dance'"Dance Dance Dance". Ida Nowakowsta starła się z Agustinem Egurrolą

„Przysięga” odcinek 374. Cavidan wkracza do akcji

Cavidan, matka Emira, która odsiaduje karę więzienia, podejmuje niespodziewane kroki. Prosi współwięźniarkę Feride, z którą się zaprzyjaźniła, żeby ta wychowała jej wnuka! Proponuje jej za to pieniądze, które dostała od Hikmeta. Cavidan uważa, że Feride może zastąpić dziecku matkę, bo ma dobre serce. Kobieta jest zaskoczona nietypową propozycją i ma mętlik w głowie. Czy zgodzi się wziąć pod opiekę maleństwo? Co na to Emir, kiedy dowie się, że jego matka się wtrąca?

Dawid PodsiadłoDawid Podsiadło inwestuje pieniądze. Kupił akcje i dołączył do Marcina Gortata

Tymczasem u Munevver pojawią się problemy ze zdrowiem. Matka Narin dostanie ataku duszności. Będzie z nią Kumru, która zaniepokojona zadzwoni do Kemala po pomoc. Mężczyzna przekaże wieści Narin. Mimo poczucia żalu, kobieta przejmie się sytuacją. Oboje pojadą z Munevver do szpitala. Czy będzie to zwrot w relacji matki z córką?

Odcinek 374. „Przysięgi” zostanie wyemitowany w czwartek, 18 marca o godzinie 16:05 w TVP1.

Zobacz wideo Czy nowy podatek od reklam wejdzie w życie?