Agnieszka Włodarczyk kilka ostatnich miesięcy spędziła w Indonezji. Zatrzymała się u przyjaciół, którzy mieszkają na jednej z tamtejszych wysp. Aktorka chętnie relacjonowała na Instagramie, jak spędza tam czas oraz opisywała tamtejszą rzeczywistość. Towarzyszył jej ukochany Robert Karaś. Choć zapowiadała, że wrócą dopiero wtedy, kiedy sytuacja w kraju się unormuje, to jednak zatęskniła za domem i postanowiła wrócić do Polski.
Agnieszka szczerze przyznała, że zaczęło jej już brakować życia w kraju, naszych specjałów oraz własnego mieszkania. Jednak po powrocie spojrzała na nie bardziej krytycznie i uznała, że chce coś w nim zmienić. Zainspirował ją pobyt w Indonezji:
"Siedzę i siedzę, myślę i myślę" i zastanawiam się nad delikatną, albo też całkowitą zmianą wystroju wnętrza naszego domu. Zawsze po podróżach łapie mnie wena na zmiany - zaczęła wpis na Instagramie.
Swoje gniazdko urządzała sześć lat temu, przez ten czas jedynie przemalowała ściany na inny kolor. Wymieniła też słabe punkty wystroju:
Nigdy więcej białej podłogi, chyba że beton. Moją ciężko się czyści i wszystko na niej widać. Oprócz tego w szpilkach raczej nie powinno się chodzić, bo to miękka sosna, a prosić koleżanki o zdejmowanie szpilek na wejściu trochę wstyd - podkreśliła.
Po powrocie jedynie wniosła do środka stół ogrodowy teakowy oraz fotele rattanowe z ogródka, ale nie pasuje jej żyrandol. Miała nawet upatrzony, ale nie dała rady go przewieźć.
Chciałabym zamiast niego lampę z juki albo rattanową. Niestety, nie udało mi się jej zabrać na pokład samolotu, do którego i tak cud, że się zapakowałam po zakupach sukienkowych - ubolewa.
Na koniec zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc i rady, co mogłaby zmienić w swoim mieszkaniu. Żeby ułatwić im zadanie, dodała kilka zdjęć. Możemy więc dzięki temu zobaczyć, jak urządziła swoje gniazdko. W salonie centralne miejsce zajmuje sporych rozmiarów kanapa w szarym odcieniu, na ścianach wiszą ramki. Pomieszczenie połączone jest z kuchnią, która jest nieco ukryta we wnęce. Zaletą mieszkania są duże okna, dzięki którym na pewno w pogodne dni jest jasno i słonecznie.
Oczywiście internauci nie zawiedli i podzielili się swoimi pomysłami. Doradzili aktorce, by zadbała o więcej zieleni (szczególnie, by kupiła bananowca), zamieniła szklany stolik kawowy na drewniany, a kanapę ozdobiła poduszkami. Oprócz tego uważają, że w oknach lepiej będą wyglądać firanki i zasłony niż same rolety.
A Wy co byście doradzili Agnieszce Włodarczyk?
Nowe wieści o zdrowiu Michała Wójcika z Ani Mru-Mru. "Potrzebna chwila ciszy"
Prezes Republiki wygrał w sądzie z TVN. Stacja wydała oświadczenie
Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdradził, ile zebrał do puszki WOŚP. "Jak za jeden dzień, to chyba dobrze"
Anna Bardowska brylowała na 40. urodzinach męża. Tak się wystroiła
Internauci burzą się na udział Komarnickiej i Miko w "Tańcu z gwiazdami". Chyba zapomnieli, jak to zwykle się kończy
Mateusz z "Rolnika" po rozstaniu z Basią nie wylewa łez w poduszkę. Tak bawi się z inną uczestniczką show
Internauci zagotowali się po "The Voice Senior". Oberwało się Jeżowskiej
Czerwik i Sierpiński oceniają kreacje z Grammy 2026. "Jak na nią, to po prostu bida"
Kubicka w rozmowie z Plotkiem reaguje na pojawienie się w aktach Epsteina. Padły mocne słowa