Gwiazdor disco polo nie żyje. Zmarł nagle w wieku 33 lat. Zrozpaczona żona żegna artystę. "Z Tobą odeszła część mnie"

Marcin Wiącek, znany jako DJ Rocko, nie żyje. Zmarł w wyniku nagłej i ciężkiej choroby.

Informację o śmierci Marcina Wiącka podał portal disco-polo.info. Muzyk, który był znany pod pseudonimem DJ Rocko, zmarł w wyniku nagłej i ciężkiej choroby, która jest utrzymywana w tajemnicy. Macin Wiązek współpracował z zespołem Pertti.

Zobacz wideo Niewyjaśnione śmierci gwiazd

Bliscy i przyjaciele żegnają Marcina Wiącka

Śmierć muzyka wstrząsnęła rodziną, przyjaciółmi, a także fanami. Znajomi publikują w sieci zdjęcia z Marcinem i żegnają go we wzruszających wpisach.

Przyjacielu, żałuję, że mieliśmy tak mało czasu... nigdy Cię nie zapomnę. Do zobaczenia! - napisał jeden z przyjaciół muzyka, Albert Prządka, czyli Pertti.
To chyba jakiś sen niech mnie ktoś obudzi. Marcinku za wcześnie. Dziś odszedł jeden z najlepszych ludzi na tym świecie. Zawsze pomocny, wiecznie uśmiechnięty, człowiek od którego zaczęła się moja przygoda z DJ-ką to on mnie tym zaraził jestem mu mega wdzięczny. Dziękuję na zawsze w pamięci. ŻEGNAJ PRZYJACIELU - napisał inny przyjaciel.

Żona Marcina, Anna Wiącek, także pożegnała go czułymi słowami.

Z Tobą odeszła część mnie. Spoczywaj w pokoju Marcinku. Kochany, żegnaj kiedyś tam się spotkamy - napisała.

Pogrzeb Marcina Wiącka odbędzie się 5 listopada. Najpierw odbędzie się różaniec w kościele w Gończycach, a po nim Msza Święta. Potem ciało zostanie odprowadzone na cmentarz parafialny. Anna i Marcin znali się od lat. Para zaręczyła się w marcu 2011 roku, a w czerwcu 2012 roku wzięła ślub. W tym roku świętowała więc ósmą rocznicę ślubu. Trzy lata temu para powitała na świecie synka. 

 

Zobacz też: Gwiazdor disco polo zaśpiewał ze swoją babcią na weselu. Rozbrajające wideo podbija sieć

Więcej o: