Partnerka piłkarza Juventusu zakażona koronawirusem. Jest w czwartym miesiącu ciąży

Michela Persico, partnerka Daniele Ruganiego, jest zakażona koronawirusem. Kobieta nie kryje swojego przerażenia.

Daniele Rugani jest jednym z pierwszych piłkarzy, u którego potwierdzono zakażenie koronawirusem. Stan mężczyzny jest dobry, jednak po tej informacji przebadano całą drużynę Juventus Turyn. Dzięki temu okazało się, że zarażony został także kolejny piłkarz, Blaise Matuidi. Takie badania przeszła również rodzina Daniela. Wynik pozytywny uzyskała jego partnerka, Michela Persico, która jest w czwartym miesiącu ciąży.

Partnerka piłkarza Juventusu zakażona koronawirusem

Daniele wyznał, że nie spodziewał się, że wirus dotknie jego najbliższych. Od momentu badań przebywał na kwarantannie i nie miał kontaktu z rodziną. Jego partnerka opowiedziała włoskiemu magazynowi "Chi", jak się teraz czuje. Nie ukrywała zmartwienia.

Mam nadzieję, że to nie wpłynie na dziecko. Lekarze zapewnili mnie, że nie powinno być problemów, ale postawcie się w mojej sytuacji. To absolutnie przerażające - powiedziała.

Wyznała również, że razem z Danielem zwlekali z podaniem informacji o ciąży.

To miała być chwila radości - dodała ze smutkiem.

Pocieszającym faktem jest to, że kobieta na ten moment nie ma objawów choroby, szczególnie gorączki, która mogłaby być niebezpieczna w jej stanie.

Dramatyczna sytuacja we Włoszech

Włochy są jednym z krajów Unii Europejskiej, w którym zakażenie koronawirusem diametralnie rośnie. Na ten moment odnotowano już ponad 35 tysięcy przypadków, w tym prawie trzy tysiące zgonów. Jednak są też pozytywne informacje. Na ten moment liczba wyleczonych pacjentów to 4025 osób.

BO