Mądrości Violi Kołakowskiej. Twierdzi, że pandemia koronawirusa NIE istnieje. "Obudźmy się wszyscy"

Viola Kołakowska nie daje za wygraną w walce o powrót do normalności i tym razem w wątpliwość podała istnienie ogłoszonej w zeszłym tygodniu przez WHO pandemii koronawirusa.

Viola Kołakowska nie może pogodzić się z ponurą rzeczywistością, w jakiej przyszło żyć tak naprawdę każdemu na świecie od kilkunastu dni. W związku z ogłoszoną przez Światową Organizację Zdrowia pandemią koronawirusa, rządy europejskich państw, ale i ten amerykański, zamknęły granice swoich krajów. W Polsce środki ostrożności zostały wprowadzone już w zeszłym tygodniu. Zamknięte zostały kina, teatry, restauracje czy galerie handlowe. Polacy ruszyli więc do sklepów i zaczęli gromadzić wiele podstawowych produktów. Zaskoczona ich zachowaniem była Viola Kołakowska, która wyraziła swoje oburzenie w sieci. Na tym jednak nie koniec. Tym razem celebrytka uznała, że pandemia koronawirusa nie istnieje. 

Zobacz wideo Viola Kołakowka oburzyła się paniką Polaków w obliczu koronawirusa.

Viola Kołakowska o koronawirusie

Była partnerka Tomasza Karolaka podobnie jak większość Polaków została w domu. W wolnym czasie wiele czyta. Ostatnio dotarła do artykułu niemieckiego lekarza i polityka, Wolfganga Wodarga, który uważa, że "nie istnieje żadna pandemia koronawirusa".

Samo określenie pandemia zostało nie wiadomo dlaczego zmienione i używane jest w innym znaczeniu. Do tej pory słowo „pandemia” było określeniem choroby, która w wielkiej sile objawiała się na całym globusie. Takie coś nie ma obecnie miejsca. Teraz zmieniono znaczenie tego terminu w tym sensie, że jest to choroba występująca na całym świecie, niezależnie w jakim nasileniu. Tylko że – w tym sensie co roku mamy pandemię! - czytamy na stronie Wolna Polska.
 

Kołakowska uznała, że niemiecki pulmonolog ma rację i wrzuciła link do artykułu na swoje InstaStories. Podpisała je bardzo wymownie.

Obudźmy się wszyscy - grzmi.

Cóż, sytuacja jest dziwna. W końcu to nie zwykli ludzie wymyślili sobie pandemię koronawirusa, a wprowadzili ją w zeszłym tygodniu wykształceni specjaliści Światowej Organizacji Zdrowia. My jednak zaufamy właśnie im i po raz kolejny poprosimy Was o pozostanie w domach. 

CW

Więcej o:
Komentarze (63)
Mądrości Violi Kołakowskiej. Twierdzi, że pandemia koronawirusa NIE istnieje. "Obudźmy się wszyscy"
Zaloguj się
 • amanda16

  Oceniono 18 razy 18

  Zwyczajnie próbuje w ten sposób zaisntniec w mediach, cóż najgłupszy sposób ale widac inaczej nie potrafi. Cel osiągnięty o "mądrosciach" pani Kołek pisze niemal cały internet

 • bondariusz

  Oceniono 13 razy 13

  Biorąc pod uwagę to co dzieje się na świecie, aby wypowiadać swoje mądrości na temat pandemii i pouczać innych, to trzeba być mega wykształconym medycznie lub też być głupim. W przypadku tej pani myślę, że w grę wchodzi mądrość pierwotniaka.

 • earthboundmisfit

  Oceniono 10 razy 10

  Ale po co nagłaśniać te kretyństwa?

 • czarnyminio

  Oceniono 9 razy 9

  Mając dużo czasu z powodu nieistniejącej pandemii zastanawiamy się w gronie mędrców piwnych czy ziemia jest płaska czy wklęsła. Że jest kulą wykluczyliśmy to już dawno i na trzeźwo.

 • hbire

  Oceniono 8 razy 8

  cóż, KOŁKI tak mają, a w przypadku tej pani - stan umysłu potwierdzone nazw(iskiem)

 • gapcio2010

  Oceniono 8 razy 8

  Violu Kołakowska, najpierw do szkoły , proponuję, a potem do ludzi ze swoimi teoriami !

 • vomitorium1

  Oceniono 7 razy 7

  ”Pierwotnie jej nazwisko brzmiało Kołek - zmieniła je na Kołakowska.”
  (za pl.wikipedia org)

 • cmjw

  Oceniono 7 razy 7

  Niech zobaczy co się dzieje we Włoszech czy Hiszpanii i wtedy jeszcze raz się wypowie czy ten wirus to na pewno nie problem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX