Dziewczyna Ronaldo nie odnajduje się w show-biznesie? Tą wypowiedzią Rodriguez zaskoczyła fanów

Georgina Rodriguez wraz z ukochanym Cristiano Ronaldo zamieszkali w Arabii Saudyjskiej. Jak się okazuje, dla partnerki piłkarza największym problemem nowej codzienności nie są rygorystyczne zasady, ale bariera językowa.

Baczni obserwatorzy Georginy Rodriguez dostrzegli, że gwiazda nie za dobrze odnajduje się w show-biznesie. Duży dyskomfort sprawiają jej wywiady na eventach, o czym mogli przekonać się nie tylko widzowie TikToka, ale i cały świat. Wszystko miało miejsce podczas na gali Joy Awards w Rijadzie.

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo przejął władzę w Juventusie?

Georgina Rodriguez skrytykowała Fernando SantosaGeorgina Rodriguez bezpardonowo atakowała polskiego selekcjonera

Georgina Rodriguez udzieliła wywiadu w Arabii Saudyjskiej. Miała pewien problem 

Na szczęście rodzina Ronaldo nie została dotknięta surowymi karami panującymi na terenie Arabii Saudyjskiej. Pary, które nie są połączone więzłem małżeńskim nie mogą żyć pod jednym dachem, a jak wiemy, Cristiano i Georgina mieszkają razem bez ślubu. Za współżycie w takim układzie można zostać ukamienowanym. Ukochana piłkarza uczestniczy w Arabii w kluczowych dla Cristiano eventach. Podczas niedzielnej gali Joy Awards, celebrytka pojawiła się w kreacji respektującej arabską kulturę. Atramentowa chusta zachwyciła fanów gwiazdy. Partnerka Ronaldo udzieliła w niej wywiadu, który szybko zyskał popularność. Powodem szumu wokół materiału nie był wygląda Georginy, a jej styl wypowiedzi:

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę tu być. Moja rodzina jest bardzo szczęśliwa. Dużo miłości dostajemy od wszystkich tu. Muszę już iść. (…) Kocham Arabię Saudyjską. To niesamowite państwo

Na nagraniu wiele osób zaobserwowało, jak partnerka Ronaldo jest zestresowana i ma problem z mówieniem w obcym języku. Cała rozmowa stanowiła dla Georginy niemałe wyzwanie. Jak myślicie, co było powodem takiej wypowiedzi gwiazdy: bariera językowa czy może stres?

Georgina Rodriguez pomyliła boisko z luksusową imprezą. Nie kierowała się skromnościąStrój Georginy Rodriguez oburzył Saudyjczyków. "To miejsce publiczne"

Więcej o: