Miss World 2021. Wiadomo, co Karolina Bielawska pokaże na scenie. Kiedy i gdzie oglądać finał konkursu?

Już 16 marca odbędzie się finał 70. edycji konkursu Miss World. Polskę reprezentuje Karolina Bielawska. Wiemy, co nasza kandydatka pokaże na scenie.

Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Kasia Szklarczyk wygrała "Top Model". Wcześniej startowała w wyborach Miss World University. Co jeszcze o niej wiemy?

Już 16 marca będziemy mogli obejrzeć finał konkursu Miss World 2021. Gala odbędzie się w San Juan, stolicy Portoryko. Będzie to jubileuszowa, 70. edycja wydarzenia, które, ze względu na pandemię, zostało przeniesione na 2021, a następnie na 2022 rok. Kandydatka, która zwycięży, przejmie koronę z rąk obecnej Miss Toni-Ann Singh z Jamajki. Polskę będzie reprezentować Karolina Bielawska, która w 2019 roku zdobyła tytuł Miss Polonia.

Miss World 2021. Wiadomo, co Karolina Bielawska pokaże na scenie

Komentatorzy i fani konkursu nie mają wątpliwości, że Karolina Bielawska ma spore szanse na dotarcie do finałowej piątki. Polska kandydatka pochodzi z Łodzi i studiuje na tamtejszej politechnice. Chętnie angażuje się w akcje charytatywne i społeczne. Podczas finałowego pokazu strojów narodowych nasza reprezentantka wystąpi w ludowym stroju z ziemi łowickiej. Natomiast podczas konkurencji tanecznej "Dances of the World", Karolina wykona dwa tradycyjne polskie tańce, kujawiaka i oberka.

 

Miss World 2021. Kiedy i gdzie oglądać?

Finał konkursu Miss World 2021 transmitowany będzie na antenie TVP Kobieta, w nocy z 16 na 17 marca o godzinie 1.00. Powtórka gali będzie wyemitowana 17 marca o godzinie 21.30.

Miss World 2021. Zasady konkursu

Konkurs Miss World, pod względem liczby uczestniczek, prześciga nawet Miss Universe. Kandydatka na najpiękniejszą kobietę świata musi spełnić konkretne warunki. Pretendentka do tego tytułu to miss lub wicemiss swojego kraju, musi też być panną, a w chwili finału, nie może mieć mniej niż 16 i więcej niż 27 lat.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.