Polka wygrała Miss World! Karolina Bielawska - kim jest? Podobieństwo do sławnej aktorki jest uderzające

Karolina Bielawska zdetronizowała pozostałe uczestniczki i wygrała tytuł Miss World. Co wiemy o najpiękniejszej kobiecie świata?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Karolina Bielawska znalazła się w najlepszej czterdziestce uczestniczek, które zakwalifikowały się do 70. Finału Miss World. 22-latka tytuł najpiękniejszej Polki zdobyła przy okazji startu w konkursie Miss Polonia 2019. Podczas gali, która odbyła się w Portoryko przekonaliśmy się, że świetnie sobie poradziła i to właśnie Polka została nową Miss Świata.

Zobacz wideo Kasia Szklarczyk wygrała "Top Model". Wcześniej startowała w wyborach Miss World University. Co jeszcze o niej wiemy?

Kim jest polska Miss World?

Z informacji dostępnych w sieci możemy dowiedzieć się, że Karolina Bielawska ma 22-lata i pochodzi z Łodzi. Jest córką wiceprezesa klubu ŁKS Łódź. Wiadomo również, że studiuje zarządzanie w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej.

Karolina BielawskaKarolina Bielawska Screen: Instagram/@karolinabielawska

Zawodowo Bielawska zajmuje się modelingiem. Na jej instagramowym profilu możemy odnaleźć bardzo dużo fotografii z różnych sesji zdjęciowych.

 
 

Karolina Bielawska działa również charytatywnie. Między innymi jest inicjatorką akcji Korona z Głowy, wolontariuszką akcji Zupa na Pietrynie, czy Dotykam = Wygrywam.

Karolina BielawskaKarolina Bielawska Screen: Instagram/@karolinabielawska

Oprócz tego piękna Polka kocha podróże. Jest to jej największa pasja. Do tej pory odwiedziła już ponad 30 państw.

 
 

Karolina Bielawska zwraca uwagę nieprzeciętną urodą oraz ogromnym podobieństwem do hollywoodzkiej aktorki. Wiele osób uważa, że jest bardzo podobna do Margot Robbie.

Karolina Bielawska, Margot RobbieKarolina Bielawska, Margot Robbie Screen: Instagram/@karolinabielawska, @margotrobbieofficial

Finałowa gala 70. edycji konkursu Miss World miała odbyć się 16 grudnia ubiegłego roku. Pandemia jednak pokrzyżowała plany organizatorów. Wiele uczestniczek i członków ekipy otrzymało pozytywne wyniki testów, co spowodowało przesunięcie gali na marzec 2022 roku.
16 marca w nocy gala była transmitowana na antenie TVP Kobieta. Karolina Bielawska na scenie zaprezentowała m.in. tradycyjne polskie ludowe stroje i tańce. Piękna blondynka pokonała pozostałe uczestniczki. Teraz jej kariera nabierze nowego tempa.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.