Horoskop dzienny 5 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 grudnia. Niedziela to czas, kiedy można trochę zwolnić i dać światu o sobie zapomnieć. Czy czeka Cię spokojna końcówka tygodnia? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany zaskoczy dziś pewna propozycja. Ktoś, kto nie był obecny w Waszym życiu od dłuższego czasu, pojawia się w nim znowu jak burza. Gwiazdy chcą Wam przypomnieć stare przysłowie, o tym, że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu. 

Zobacz wideo „Dziewczyny z Dubaju". Paulina Gałązka grała scenę łóżkową zupełnie naga. Jak się czuła?

Horoskop dzienny- Byk

Byki będą dziś analizować za i przeciw. Przed Wami trudne decyzje, po których już nic nie będzie jak dawniej. Czy warto burzyć stare mury i kiedy na zgliszczach powstanie nowy budynek? Gwiazdy radzą Wam z ufnością patrzeć w przyszłość. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta skupią się dziś na sobie, ciało i umysł wyraźnie wołają o odpoczynku. Warto słuchać własnego organizmu, czas naładować baterie z dobrą książką i ulubionym winem.

Czakra - co to jest?Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny- Rak

Raki będą wspominać wczorajszy wieczór, ta impreza z pewnością przejdzie do historii. Ktoś niedługo zechce powtórzyć Wasz sukces, ale jeśli chodzi o organizację imprez, Raki nie mają konkurencji. 

Horoskop dzienny- Lew

Lwy wykonają dziś dawno odkładany telefon, zerwane więzi naprawia się właśnie w ten sposób, tak po prostu wszystko wróci do normy. Na niebie Lwa po burzy właśnie zaczyna wychodzić słońce. 

Horoskop dzienny- Panna

Panny będą dziś nerwowo zerkać na komórkę, rozpoczyna się miłosna gra. Gwiazdy radzą ostrożność, nie musicie od razu wykładać wszystkich kart na stół, najpierw trzeba kogoś dobrze poznać. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi będą dziś między młotem a kowadłem. Bliscy chcą Was tylko dla siebie, tymczasem ze strony partnera słyszycie coraz więcej pretensji. Czasami oczekiwania innych wystarczy odłożyć na półkę i zająć się tym, co dla nas ważne. 

Horoskop dzienny- Skorpiony

Skorpiony jednocześnie lubią być zauważone, ale nie lubią być w centrum uwagi. Dziś uda Wam się balansować na tej skrajności. Ktoś będzie o Was dziś bardzo zabiegał, ale jednocześnie Skorpion nie stanie się tematem plotek

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce mają już odpowiednią wiedzę i na tej podstawie mogą podjąć właściwą decyzję. Czy jest sens przejmować po kimś marzenia, kiedy można się skupić na własnych? Gwiazdy radzą kroczyć własną ścieżką.

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce spotkają dziś przypadkiem kogoś ze swojej przeszłości. Miłość już dawno wygasła, ale i tak poczujecie ukłucie w sercu. Taka kolej rzeczy, wyrastamy z kolejnych związków, które nie są naszym przeznaczeniem. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki będą dziś leczyć złamane serce. Ktoś zawiódł Was na całej linii. Czy da się to jeszcze poukładać? Pytanie brzmi, czy naprawdę jest to konieczne? Gwiazdy radzą dobrze rozejrzeć się dookoła, ktoś codziennie czeka na Wasz uśmiech. 

Mandale - co to jest i kiedy się je wykonuje?Mandale - co to jest? Poznaj ich znaczenie i wpływ na nasze życie

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby mogą odnotować kolejny sukces. Sprawy układają się po Waszej myśli. Ktoś, kto liczył na Waszą porażkę, teraz przyjdzie prosić o pomoc. Niestety ten znak ma to do siebie, że jest niezwykle pamiętliwy. 

Więcej o: