Horoskop dzienny 2 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 grudnia. Czwartek to dobry czas na małe podsumowanie, co udało Ci się osiągnąć w tym tygodniu i czy ten dzień także będzie można zaliczyć do udanych? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany będą dziś bardzo zadowolone z tego jak potoczyły się sprawy, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Sukces jest tym większy, że Barany potrafią oszacować ryzyko. 

Zobacz wideo Agata Rubik ścięła włosy

Horoskop dzienny- Byk

Byki czeka dziś kłótnia z partnerem, oczekiwania i wzajemne pretensje rosną z dnia na dzień. Czas pomyśleć o przyszłości i osobistym szczęściu, Gwiazdy radzą Wam bez obaw planować przyszłość. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś rozmyślać nad spotkaniem rodzinnym, które zaplanowano za jakiś czas. Czy wszystko przebiegnie po myśli Bliźniąt, a może trzeba przygotować się na serię niespodzianek? Czas pokaże. 

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny- Rak

Raki poczują dziś napływ ciepłych uczuć do kogoś, kto do tej pory nie zwracał na siebie uwagi. Jak mawia stare przysłowie nie wszystko złoto, co się świeci. To może się udać! 

Horoskop dzienny- Lew

Lwy zrozumieją, że zmieniły się zasady gry i od teraz decyzje podejmuje ktoś inny. Z jednej strony mniejsza odpowiedzialność przyniosła Wam ulgę, z drugiej czujecie się trochę niepotrzebni. Z czasem wszystko się poukłada, cierpliwości. 

Horoskop dzienny- Panna

Panny będą dziś bardzo zadowolone z efektów swojej pracy. Wasz zapał i zaangażowanie nie ujdzie też uwadze szefa. Za zakrętem czeka już podwyżka, te pieniądze się Wam zwyczajnie należą. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi zrozumieją dziś, że to już czas obdarzyć kogoś zaufaniem. Ciągła kontrola i krytyczne uwagi zawsze przynoszą odwrotny skutek. Krok po kroku cel i tak jest już bardzo blisko. 

Horoskop dzienny- Skorpiony

Skorpiony postanowią dziś uporządkować swoją przestrzeń, bałagan to cichy zabójca produktywności. Chcesz mieć lepsze wyniki? Najpierw zrób porządek. 

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce w końcu wybiorą się na zakupy. Wasza garderoba zdecydowanie wymaga odświeżenia. Partner doceni nowy wizerunek Strzelca, dziś będzie tak jak na początku Waszego związku. 

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce będą dziś szukać alternatywnego rozwiązania dla problemu. Czas na całkiem nowe rozdanie, z pomocą przyjdą Wam Bliźnięta. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki z reguły mają serce na dłoni, ale zauważyć je mogą tylko nieliczni. Czy nowo poznana osoba dostrzeże w Was partnera na przyszłość? Zdecydowanie tak i już niedługo możecie spodziewać się poważnych deklaracji.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby już nie mogą się doczekać efektów swojej pracy. To, co kiedyś było dla Was nieosiągalne, teraz jest na wyciągnięcie ręki. Spełnione marzenia to piękny widok. Warto jeszcze chwilę poczekać. 

Więcej o: