Horoskop dzienny - 29 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 29 listopada. Nie wiesz, czego się spodziewać po nadchodzącym tygodniu? Sprawdź koniecznie, czego możesz oczekiwać w ten poniedziałek i bądź gotowa/gotowy na różne ewentualności.

Horoskop dzienny – Baran

Cel zostanie dziś osiągnięty. Rozochocona/rozochocony tym osiągnięciem, poczynisz kolejne i je też jak najszybciej będziesz finalizować. Wstąpi w Ciebie nowa energia, która pozwoli Ci się wziąć za rzeczy, które do tej pory mocno Cię nużyły.

Zobacz wideo Emil Stępień spotkał się z Jakimowiczem. Dostał prezent z Rzymu

Horoskop dzienny – Byk

W ten poniedziałek nie będziesz potrafiła/potrafił skupić się na pracy, choć niestety nie pozostanie Ci nic innego, jak zmagać się z własną niemocą. Obowiązki nagle stracą swój priorytet i zepchniesz je na drugi plan. Melancholia nie pozwoli Ci trzeźwo myśleć i patrzeć w przyszłość, a nakaże stale oglądać się za siebie. Niestety, nic na to nie poradzisz – musisz przeczekać.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Zaskoczy Cię dzisiaj lawina wiadomości, z czego duża część wcale nie jest przyjemna. Pesymistyczne informacje mogą nieco Tobą wstrząsnąć, jednak będziesz się starała/starał dopasować do nowej sytuacji. Możliwe, że ktoś z Twojego otoczenia doceni Twoją elastyczność i postanowi Ci pomóc.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Rak

Już z samego rana zaczniesz skupiać się na najważniejszych rzeczach, które masz dzisiaj do zrobienia. Załatwisz pewną sprawę, a przy tym spędzisz miło czas w towarzystwie interesującej osoby. Możesz otrzymać szansę na rozwinięcie relacji, która z czasem przerodzi się w coś wyjątkowego.

Horoskop dzienny – Lew

Nie wahaj się dzisiaj podejmować decyzji kluczowych dla Twojej przyszłej kariery. Niewykluczone, że spotkasz kogoś, kto podzieli się z Tobą doświadczeniami, a to natchnie Cię na dalszą drogę. Możliwe, że potrzebowałaś/potrzebowałeś impulsu, jakiejś niewielkiej inspiracji, by ruszyć z miejsca.

Horoskop dzienny – Panna

To poniedziałek, który w Twoim przypadku będzie się składał z samych miłych sytuacji. Nie musisz się obawiać, że niespodziewanie dojdzie do katastrofy. Nawet jeśli dotychczas miałaś/miałeś potwornego pecha, ten teraz wreszcie Cię opuści.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś wszystko będzie Ci ginąć. Możliwe, że spędzisz sporo czasu na poszukiwaniach, z których jednak nie wyniknie nic konkretnego. Nie przejmuj się – weź głęboki oddech i zachowaj cierpliwość. Zaczekaj do kolejnego dnia, a nagle wszystko się odnajdzie w całkiem oczywistych miejscach.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dziś nikt nie będzie potrafił uwierzyć w Twój entuzjazm, którym będziesz dosłownie tryskać na lewo i prawo. Po pracy wyjdziesz gdzieś z przyjaciółmi i zapomnisz o troskach. Wspólnie wpadniecie na świetny pomysł, który może w pewnym stopniu wpłynąć na Twoje powodzenie w pracy.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś po raz pierwszy od bardzo dawna nie będziesz zaniepokojona stanem swoich finansów. Możliwe, że otrzymasz propozycję, która miałaby gwarantować ci dalsze wzbogacanie się. W pracy z kolei czeka Cię awans albo chociaż pochowała dotycząca ważnego projektu. Korzystaj i ciesz się z tego, co otrzymujesz.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Choć nic na to nie wskazywało, ten tydzień rozpoczniesz bardzo spokojnie. Bez pośpiechu będziesz realizować kolejne zadania, nie martwiąc się o to, czy zdążysz. Inni będą Cię podziwiać za Twoje opanowanie – nic dziwnego, sporo osób Ci go w końcu zazdrości.

Horoskop dzienny – Wodnik

Koniecznie skup się na tym, co robisz. Przesadne rozkojarzenie może Cię dzisiaj doprowadzić do poważnej katastrofy. Nie ryzykuj, bo wcale Ci się to nie opłaci, a co więcej usłyszysz, że źle się za wszystko zabierasz. Słuchaj rad bardziej doświadczonych od siebie i nie obrażaj się, gdy coś pójdzie nie po Twojej myśli.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny – Ryby

Oszuści są wszędzie i dziś akurat upatrzyli sobie Ciebie. Trzymaj cenne przedmioty blisko siebie, bo możesz ich już nigdy więcej nie zobaczyć. Możliwe też, że ktoś przez dłuższy czas Tobą manipuluje, a Ty nie masz o tym pojęcia. Rozejrzyj się, zanim będzie za późno.

Więcej o: