Horoskop dzienny 1 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 grudnia. Środa określana jest mianem małego piątku, zastanawiasz się, jak potoczy się w Twoim przypadku? Sprawdź, co mówi horoskop.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany zdobędą się dziś na odwagę, czas zawalczyć o podwyżkę. Zwłaszcza że nowa praca coraz wyraźniej majaczy na horyzoncie. Teraz albo nigdy. 

Zobacz wideo Agata Rubik otwiera się. "Cały życie słyszałam: wciągnij brzuch"

Horoskop dzienny- Byk

Byki poczują dziś, że muszą zmienić nawyki żywieniowe, przez ostatnie miesiące byliście uwikłani w bliską relację z cukrem. Zamiast zajadać emocje, warto oczyścić umysł na spacerze. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta poczują, że praca nad relacjami przynosi efekty. Dawne waśnie odeszły w zapomnienie i teraz będzie już tylko lepiej. Być blisko z tymi, których się kocha to wielkie szczęście.

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny- Rak

Raki będą dziś zagubione, obowiązki domowe oraz praca zaczynają Was przytłaczać. Czy to tylko przejściowe kłopoty, a może ważny sygnał o tym, że czas trochę zwolnić lub całkiem zmienić kierunek?

Horoskop dzienny- Lew

Lwy zrozumieją dziś swój błąd, zajęci swoimi sprawami oczekiwaliście, że ktoś wykona całą pracę. Tak to nie działa, tylko współpraca i żywe zaangażowanie przynosi efekty. 

Horoskop dzienny- Panna

Panny przekonają się, że stare powiedzenie: umiesz liczyć, licz na siebie, jest jak najbardziej prawdziwe. W trudnych czasach trzeba zacisnąć czasem zęby i mocno ruszyć do przodu. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi będą dziś pomiędzy młotem i kowadłem. Ktoś za Waszym pośrednictwem będzie chciał dotrzeć do pewnej wpływowej osoby. Gwiazdy radzą ostrożność, w przeszłości raczej nie było z tej strony pomocy. 

Horoskop dzienny- Skorpiony

Skorpiony po serii problemów wychodzą w końcu na prostą, czas wrócić do gry. Macie bardzo mocne wsparcie w postaci przyjaciół i rodziny. Musi się udać. 

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce będą dziś niewzruszone. Ktoś, kto kiedyś Was oszukał, robi teraz słodką minę do złej gry. Wasze milczenie i brak reakcji będzie dobrą nauczką. Zemsta najlepiej smakuje na zimno. 

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce odetchną dziś z ulgą. To właśnie z początkiem grudnia uda Wam się zakończyć trudny projekt. Koniec z bezsennością i ciągłym stresem, czas na błogi relaks i nagrodę. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki niby przypadkiem, ale ponownie zbliżają się do kogoś, z kim zawsze łatwo było nawiązać wspólny język. Teraz będzie już tylko łatwiej, dawne nieporozumienia odejdą w zapomnienie. Czas na harmonię i spokój. 

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osobyWróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby konsekwentnie dążą do celu, każda kłoda rzucona Wam pod nogi znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różki. To nie jest żadna magia, tylko nieustępliwy charakter Ryby. 

Więcej o: