Horoskop dzienny 4 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 4 grudnia. Sobota oznacza albo dobrą imprezę, albo generalne porządki. A może uda się połączyć te dwa tematy? Sprawdź, co masz zapisane w horoskopie.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany czeka dziś dzień za kółkiem. Poranek przywita Was gorącą kawą, równie gorące będzie wspomnienie wczorajszego pocałunku. Czy ta niewinna zabawa ma przyszłość? Czas pokaże.  

Zobacz wideo Trzy największe marudy wśród youtuberów według Adrianny Krysian

Horoskop dzienny- Byk

Byki wybiorą się dziś na samotny spacer. Podczas niego uda Wam się nabrać dystansu. Jest jak jest, ale to nie znaczy, że jutro nie będzie świecić słońce. Poważna rozmowa powinna pomóc. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta lubią, gdy wszystko układa się po ich myśli: dom lśni czystością, a rodzina w świetnych humorach siada do stołu. Niestety dziś się to nie uda, każdy zajmie się swoimi sprawami i nie zobaczysz domowników aż do kolacji. 

Mandale - co to jest i kiedy się je wykonuje?Mandale - co to jest? Poznaj ich znaczenie i wpływ na nasze życie

Horoskop dzienny- Rak

Raki zechcą dziś zorganizować wieczór z wielką pompą, partner będzie lekko oszołomiony tym pomysłem. Zanim, zaprosicie pół miasta na imprezę, warto przeprowadzić wspólną selekcję i ustalić szczegóły. 

Horoskop dzienny- Lew

Lwy wybiorą się dziś na dawno odkładane zakupy. Czeka Was trudny wybór pomiędzy marzeniami a stanem portfela. Być może to dobry czas, aby poszukać dodatkowych zleceń. 

Horoskop dzienny- Panna

Panny będą dziś odchorowywać wczorajszy wieczór, ale było warto. Zwłaszcza że w towarzystwie pojawił się ktoś nowy, kto zawrócił Wam w głowie. Szykują się intensywne randki tylko we dwoje. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi zrozumieją dziś, że swoim zachowaniem potrafią przytłoczyć. Nikt nie lubi być osaczony, tymczasem Waga lubuje się w długich rozmowach telefonicznych i jeszcze dłuższych wizytach. 

Horoskop dzienny- Skorpiony

Skorpiony muszą trochę zwolnić, nie da się być na najwyższych obrotach cały czas. Sobota to dzień odpoczynku, a nie załatwiania wszystkich zaległych spraw i pracy po godzinach.  

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce zrozumieją, że partner ma wiele racji. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Nie ma sensu ryzykować przyszłości rodziny dla ego, które i tak koniec końców trzeba będzie schować do kieszeni.  

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce będą dziś w dobrym humorze. Od rana będziecie otrzymywać same dobre wiadomości. To dobry czas dla rodziny, w końcu macie trochę czasu, aby pobyć razem i snuć plany na przyszłość. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki od czasu do czasu zielenieją z zazdrości. Ktoś realizuje Wasze marzenia. Ciężko będzie ukryć to uczucie, ale gwiazdy chcą Was pocieszyć, że już niedługo los się do Was uśmiechnie. 

Znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy, ma silny wpływ na charakter, i to już od najmłodszych latZodiakalne dzieciaki. Jaki wpływ na charakter dziecka ma znak zodiaku?

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby z precyzją chirurga wcielają kolejne plany w życie. Biada temu, kto stanie Wam na drodze. To jest ten czas, to jest ta chwila, kiedy możecie spełniać swoje marzenia bez obaw. 

Więcej o: