Horoskop dzienny 3 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 3 grudnia. Piątek to dzień na który czekamy od początku tygodnia, nie lubisz niespodzianek? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany będą dziś pakować walizki, dawno wyczekiwany wyjazd, a może nawet przeprowadzka właśnie dziś dojdą do skutku. Poziom stresu pomoże Wam obniżyć ostra selekcja tego, co zamierzacie zabrać ze sobą. 

Zobacz wideo Doda w mocnych słowach tłumaczy się z zarzutów

Horoskop dzienny- Byk

Byki czują się coraz bardziej niepotrzebne, partner skupia się teraz mocno na karierze i nie wiadomo, czy w nowym lepszym życiu znajdzie się miejsce dla Byka. Warto otwarcie komunikować swoje uczucia. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta zdobędą się dziś na odwagę i zrealizują dawno odkładane marzenie. Wskazówek poszukajcie na półce z hobby, które jest dla Was całym życiem. Teraz jest Wasz czas, to właśnie ta chwila! 

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny- Rak

Raki lubią być adorowane, tymczasem druga strona jest w tym temacie bardzo nieporadna. Może to już czas schować ego do kieszeni i zaakceptować nową rzeczywistość? Stare zasady i tak nie działały. 

Horoskop dzienny- Lew

Lwy będą uciekać myślami w stronę urlopu. Być może już niedługo los się do Was uśmiechnie i otrzymacie egzotyczną propozycję nie do odrzucenia. Miłość pod plamami, czy Lew da się skusić? 

Horoskop dzienny- Panna

Panny czeka rodzinny weekend, ale piątek jest zdecydowanie dla znajomych. Czas na szaloną imprezę, tydzień udało się zamknąć z dobrym wynikiem i można zapomnieć o pracy i problemach. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi będą dziś trochę nerwowe, wieczorne spotkanie niesie ze sobą wiele niewiadomych. Gwiazdy radzą Wam skupić się teraz na sobie, swoich oczekiwaniach i marzeniach. 

Horoskop dzienny- Skorpiony

Skorpiony poczują dziś przypływ szczęścia, nagle wszystko zaczęło się układać i teraz będzie już tylko dobrze. Nowe środowisko w końcu możecie nazwać swoim naturalnym. 

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce będą dziś bardzo pracowite, ale wieczorem przyjdzie czas na odreagowanie stresów. Podczas spotkania z przyjaciółmi, ktoś przekroczy granicę, ale na szczęście wszystko rozjedzie się po kościach. 

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce czeka dziś romantyczny wieczór. Już od dawna mijacie się w progu czas na długie rozmowy przy czerwonym winie. Uważność, bycie tu i teraz- to będzie dziś w cenie. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki boją się ponownie zaufać. Gwiazdy od dawna chcą Wam przekazać, że nie ma się czego bać. Warto gonić marzenia i już dziś zacząć budować wspólną przyszłość. 

Talizman na szczęście - który wybrać?Talizman na szczęście - który wybrać? Wyjaśniamy znaczenie popularnych symboli

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby czeka dziś wizyta w urzędzie. Ktoś przekaże Wam bardzo dobrą wiadomość. Dobry nastrój będzie towarzyszył Wam przez cały weekend, wieczorem Ryby zaproszą kilku znajomych i długim rozmowom nie będzie końca.

Więcej o: