''Królowa i konkwistador'' - odc. 50 [19.08.2021]. Streszczenie odcinka

Co wydarzy się w 50 odcinku serialu? Constanza czuje się coraz bardziej osamotniona - jej intryga jest zagrożona. Sol znajduje się w niebezpieczeństwie. Tymczasem Catalina dalej realizuje swój plan zemsty.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 50

Informacja o tym, że Ines wyjeżdża, jest dla Constanzy ogromnym i niezwykle przykrym zaskoczeniem. Kobieta czuje się być bezsilna wobec tego, że sama będzie musiała walczyć o względy męża. Do domu wraca Alberto. Również dla niego zadziwiające jest to, że nie zastaje na miejscu Ines. Źle dzieje się u Sol. Dziewczyna dowiaduje się o tym, że jest w ciąży, do czego dochodzi w dramatycznych okolicznościach. To Manolo chce się pozbyć jej dziecka. Zadowolona z realizacji swojego planu może być Catalina. Piękna kobieta jednocześnie uwodzi Alonsa i czyni miłosne wyznania Pedru de Heredii. Prosi też ojca Sancho o to, żeby wspólnie dokończyli swojego dzieła. W dżungli Buendia okrutnie obchodzi się z Rebecą. Kobieta trafia do klatki i jest pozostawiona sama sobie. Co jeszcze przyniesie 50 odcinek ''Królowej i konkwistadora''? Dowiemy się już 19 sierpnia o 20.35 z anteny TVP 1.   

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

'Papiery na szczęście'"Papiery na szczęście" zastąpią "Zakochanych po uszy". Znamy datę premiery

O czym jest ''Królowa i konkwistador''? 

Kolumbijski serial powstał w 2019 r. i liczy sobie 60 odcinków. Wszystkie zostaną wyemitowane do końca sierpnia przez TVP. Fabuła przenosi nas do barwnych, pełnych przygód, ale i okrutnych czasów konkwisty. Poznajemy Pedro de Heredię, który ucieka z rodzinnej Hiszpanii do Nowego Świata po to, żeby zyskać sławę i bogactwo. Zamiast nich poznaje po dotarciu na miejsce córkę indiańskiego wodza Catalinę, której pomaga uwolnić się z więzienia. Para zakochuje się w sobie, ale szczęście okazuje się trwać bardzo krótko. Pedro zdradza kobietę, która poprzysięga mu zemstę. Okazja do niej pojawia się po wielu latach. Czy Catalina zemści się na Pedru i jego rodzinie? Dowiemy się jeszcze przed końcem wakacji.    

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

Paweł Deląg"M jak miłość". Kto zastąpi Pawła Deląga? Pojawi się przystojny cudzoziemiec

Zobacz wideo "Otwórz oczy" - kolejny serial Netfliksa polskiej produkcji [ZWIASTUN]
Więcej o: