''Królowa i konkwistador'' - odc. 49 [18.08.2021]. Streszczenie odcinka

Co przyniesie nowy odcinek ''Królowej i konkwistadora''? Catalina coraz mocniej wpada w pułapkę, którą zastawiły Constanza i Ines. Manolo milczy w sprawie stanu zdrowia Sol. Pedro i Constanza spotykają się z Cataliną i Alonsem.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 49

Catalina postępuje tak, jak założyły Constanza i Ines. Lektura fałszywego dziennika Buendii sprawia, że znów czuje nienawiść do Pedra. Postanawia więc wytrwale realizować swój plan zniszczenia dawnego kochanka. Cieszy to oczywiście jego żonę, która stoi za intrygą. Tymczasem samopoczucie Sol jest coraz gorsze, ale Manolo nie wyjawia jej powodu. Utrzymuje w tajemnicy to, co powiedziała mu zielarka. Juan pragnie zmusić Ines do wyjazdu. Zależy mu na tym, by kobieta zrozumiała, jakim człowiekiem stał się jej syn. Pedro zaczyna łączyć fakty - podejrzewa Menesesa o udział w napadzie na jego żonę. De Heredia pojawia się z nią w tawernie. Zjawiają się tam również Catalina i Alonso. Finał spotkania zdecydowanie nie należy do miłych. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

'Papiery na szczęście'"Papiery na szczęście" zastąpią "Zakochanych po uszy". Znamy datę premiery

O czym jest serial ''Królowa i konkwistador''?

Kolumbijski serial ''Królowa i konkwistador'' liczy sobie 60 odcinków. Nie tak dawno można go było oglądać na platformie Netflix. Obecnie jest jedną z wakacyjnych propozycji TVP. Z pewnością jest to doskonały wybór dla widzów, którzy cenią sobie wiernie oddane historyczne tło z wątkami przygodowymi i miłosnymi. Przenosimy się tu do Hiszpanii i Nowego Świata w XVI stuleciu. Poznajemy świat konkwisty, barwny, ale też niezwykle okrutny. Główni bohaterowie to zbieg z rodzinnego miasta i poszukiwacz bogactwa Pedro de Heredia i Catalina - Indianka będąca córką wodza jednego z plemion. Młodzi ludzie natrafiają na siebie przypadkiem i udaje im się wyjść cało z ciężkich opresji. Zakochują się w sobie, jednak zdrada, której dopuścił się Pedro, wszystko zaprzepaszcza. Catalina poprzysięga zemstę. Okazja do niej nadarza się po latach. Czy kobieta zrealizuje swój plan? Nieco więcej dowiemy się już 18 sierpnia - emisja 49 odcinka nastąpi w TVP 1 o godz. 20.35. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

Henry Cavlill jako Geralt z Rivii"Wiedźmin". Ciekawostki z drugiego sezonu produkcji serialu.

Zobacz wideo Selena Gomez i jej Gracie naśladują aktorki serialu "Pełna chata"
Więcej o: