"Więzień Miłości" odcinek 505. - streszczenie. Alemu udaje się uciec

W 505. odcinku serialu "Więzień miłości" Alemu udaje się uciec. Niestety, wkrótce wydarzy się kolejna tragedia...

505. odcinek serialu "Więzień miłości" to ciąg dalszy losów bohaterów tureckiej produkcji emitowanej na TVP2. Co tym razem ich czeka? 

Meghan Markle, księżna DianaEkspertka oceniła Meghan Markle u Oprah Winfrey. "Zachowuje się jak Diana"

"Więzień miłości". Opis serialu

Omer (Erkan Meric) nie zamierza nigdy się żenić. Jedyną kobietą, która się liczy w jego życiu, jest jego siostra Ajsze (Yaprak Durmaz). Dziewczyna jest wspaniałą romantyczką i pragnie, by jej brat był szczęśliwy i ułożył sobie życie u boku ukochanej. Kiedy Omer dowiaduje się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek małżeński, by Ajsze zaznała szczęścia w ostatnich chwilach. Jego żoną ma zostać Zehra (Hazal Subasi), która desperacko potrzebuje pieniędzy. Ich małżeństwo ma potrwać jedynie pół roku, lecz sprawy zaczynają się komplikować.

505. odcinek serialu "Więzień miłości"

Alemu udaje się uciec. Niebawem przychodzą wieści, że chłopak wpadł pod samochód. Azize ma dokonać identyfikacji. Niebawem Tarikowi udaje się dopaść jednego z porywaczy. Okazuje się, że Vakkas jest bardzo bogaty. Elmas jest pod wielkim wrażeniem.

Britney Spears z synamiBritney Spears pokazała nastoletnich synów. Ale wyrośli! "To dżentelmeni"

Poprzedni odcinek 504. serialu "Wiezień miłości"

W odcinku 505. serialu "Więzień miłości" Azize była zrozpaczona. Poszukiwaniom Alego było bez końca. Chłopiec trafił do okrutnej kobety. Vakkas zaproponował Elmas, że ożeni się z Zelihą. Elmas nie krył oburzenia.

Zobacz wideo Najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Żył nimi cały show-biznes

505. odcinek serialu "Więzień miłości". Gdzie oglądać?

505. odcinek serialu "Więzień miłości" obejrzymy na TVP2 w piątek 5 marca o 17.15. Powtórki serialu można oglądać na platformie VOD TVP.