"Barwy Szczęścia" odcinek 2398. - co dziś się wydarzy?

"Barwy szczęścia" odcinek 2398. Sergiusz jest w coraz większych tarapatach i prosi o pomoc Justina. Mikołaj zaprasza Natalię na randkę, co nie podoba się matce dziewczyny. Co słychać u pozostałych bohaterów?

Przed nami kolejny odcinek serialu "Barwy Szczęścia", w którym znów nie zabraknie emocji. Co się wydarzy?

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska o Julii Wieniawie: "To jest już inne pokolenie"

Małgorzata Tomaszewska, Marta i Paweł z 'Rolnika...'"Dance Dance Dance". Małgorzata Tomaszewska o Marcie i Pawle

"Barwy szczęścia" odcinek 2398.

Sergiusz jest w coraz większych tarapatach. Zdesperowany mężczyzna tym razem prosi o pomoc Justina. Chce, aby mężczyzna pomógł mu w nawiązaniu kontaktu z Jezierskim. Justin rozmawia z Patrykiem, którego ostrzega przez ludźmi, u których zadłużył się jego ojciec. Tymczasem Sławka beztrosko wydaje pieniądze, które zostawił jej mąż. Nie wie, że jest śledzona.  

Mikołaj zaprasza Natalię na randkę, co nie podoba się jej matce. Małgorzata ostrzega córkę przed rozwijaniem znajomości. Czy kobieta zgodzi się na spotkanie?

Bruno opowiada Amelii o konflikcie Bożeną. Nie wie, czy jest gotowy na adoptowanie Tadzia, chłopca porzuconego w ich hotelu. Sabina dowiaduje się od Oliwki, że konflikt między Stańskimi może doprowadzić do sprzedania hotelu.

"Barwy szczęścia". Co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

W poprzednim odcinku serialu „Barwy szczęścia” Bonda coraz brutalniej upominała się o swoje pieniądze, a Sergiusz próbował naciągnąć Dominikę i Renatę na pożyczkę.

Podczas rozprawy rozwodowej Radek wyparł się romansu, co poświadczyła Sandra. Morawski zarzucił też żonie, że jest agresywna.

Izabella KrzanIzabella Krzan nie chciała być modelką. Zamiast "prostowania" nosa wybrała TVP

Bożena wyznała Brunowi, że pragnie powiększyć rodzinę i adoptować Tadzia. Bruno jest bezpłodny i sam nie może dać jej dzieci.

Więcej o: