"Więzień Miłości" odcinek 504. - streszczenie. Czy uda uratować się Alego?

W 504. odcinku serialu "Więzień miłości" bohaterowie robią wszystko, by odnaleźć Alego. Jak traktowany jest chłopiec? Czy uda się go uratować?

504. odcinek serialu "Więzień miłości" to ciąg dalszy losów bohaterów tureckiej produkcji emitowanej na TVP2. Co tym razem ich czeka?

"Więzień miłości". Opis serialu

Omer (Erkan Meric) nie zamierza nigdy się żenić. Jedyną kobietą, która się liczy w jego życiu, jest jego siostra Ajsze (Yaprak Durmaz). Dziewczyna jest wspaniałą romantyczką i pragnie, by jej brat był szczęśliwy i ułożył sobie życie u boku ukochanej. Kiedy Omer dowiaduje się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek małżeński, by Ajsze zaznała szczęścia w ostatnich chwilach. Jego żoną ma zostać Zehra (Hazal Subasi), która desperacko potrzebuje pieniędzy. Ich małżeństwo ma potrwać jedynie pół roku, lecz sprawy zaczynają się komplikować.

504. odcinek serialu "Więzień miłości".

Krystyna Pawłowicz, Meryl StreepKrystyna Pawłowicz na zdjęciach z młodości. Została porównana do Meryl Streep

W odcinku 504. serialu "Więzień miłości" Azize jest zrozpaczona. Oouz i Taryk robią, co w ich mocy, by odnaleźć Alego. Kobieta, do której trafił porwany chłopiec, znęca się nad nim. Vakkas proponuje Elmas, że ożeni się z Zelihą. Elmas nie kryje oburzenia.

Poprzedni odcinek serialu "Więzień miłości" 503.

Taryk ścigał porywaczy Alego, którzy zgubili chłopca i zostawili ją u okrutnej kboety.. Elmas pokłócił się z Zelihą i Dżanan. Vakkas, starszy mężczyzna, usłyszał, że Elmas wyda córkę za pierwszego lepszego... Nie był zadowolony.

Zobacz wideo Zuza Jabłońska, Dawid Kwiatkowski, Mamiko - kto ma najlepszą stylówkę? [Trend Challenge odc. 6]

książę Filip, królowa ElżbietaRodzina królewska drży o życie księcia Filipa. "Zjednoczyli się w modlitwie"

504. odcinek serialu "Więzień miłości". Gdzie oglądać?

504. odcinek serialu "Więzień miłości" obejrzymy na TVP2 w czwartek 4 marca o 17.15. Powtórki serialu można oglądać na platformie VOD TVP.