"Przysięga" odcinek 362. Co się wydarzy? Czy Emir nakłoni lekarkę do aborcji?

Przed nami 362. odcinek "Przysięgi". W szpitalu dojdzie do zawirowań. Zrozpaczony Emir będzie chciał wziąć sprawy w swoje ręce. Czym zaskoczą nas scenarzyści?

362. odcinek „Przysięgi” nie pozwoli nam się nudzić. Znani bohaterowie będą przeżywać prawdziwe rodzinne dramaty. Narin opiekuje się chorym Kemalem, lecz okaże się, że Oya nie jest z tego powodu zadowolona. Będzie zła na Narin, że podjęła się tego zadania. Sama przejmuje inicjatywę i postanawia pielęgnować mężczyznę. Nie chce bowiem, aby Narin wciąż przebywała w jego towarzystwie. Oya woli, aby ta trzymała się od chorego z daleka.

Julia Wieniawa z mamąJulia Wieniawa na zdjęciu z mamą. Zapewnia, że bez retuszu

Z kolei Sehriye również jest nerwowa i ma ku temu powody. Złości ją Pelin, która pełni w domu rolę wyroczni. Dużo emocji wzbudza u niej zachowanie siostry Kemala. Czy postawa Oyi doprowadzi do konfliktu pomiędzy członkami rodziny? Jak w tym wszystkim odnajdzie się chory Kemal?

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek szczerze o pracy u Vegi. "Czułam się rozedrgana emocjonalnie"

„Przysięga” odcinek 362: Co dalej z Reyhan?

Ciężarna Reyhan nadal pozostaje w szpitalu i wciąż jest nieprzytomna. Emir postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Przejęty jej stanem rozmawia z lekarką. Próbuje ją przekonać, aby dokonała aborcji na nieświadomej niczego Reyhan. Tymczasem ciąża z dnia na dzień stwarza coraz większe ryzyko dla matki i dziecka. Emir w celu przeprowadzenia zabiegu podpisze nawet stosowne dokumenty. Czy lekarka ulegnie namowom i zdecyduje się na aborcję bez zgody kobiety? Tego dowiemy się już we wtorek.

Emisja 362. odcinka „Przysięgi” 2.03 o godzinie 16:05 w TVP1.

Zobacz wideo Agnieszka Mielczarek tłumaczy się z pracy w TVP