"Milionerzy". Kto nam zwykle kadzi? - odpowiedź na pytanie

Kto nam zwykle kadzi? Z takim pytaniem musiała zmierzyć się uczestniczka nowego odcinka "Milionerów". Jak sobie poradziła? Czy udało jej się zdobyć pierwszy próg gwarantowany?

W 290. odcinku "Milionerów" uczestniczka programu musiała zmierzyć się z pytaniem dotyczącym popularnego powiedzenia. Za poprawną odpowiedź kobieta mogła zgarnąć tysiąc złotych. Jak poradziła sobie z pytaniem? Czy zdobyła pierwszy próg gwarantowany i otworzyła sobie drogę do dalszych wygranych w programie?

Kto nam zwykle kadzi?

A. Nudziarz

B. Tupeciarz

C. Wazeliniarz

D. Rutyniarz

"Milionerzy" - odpowiedź na pytanie. Kto nam zwykle kadzi?

Uczestniczka przyznała, że skłania się do odpowiedzi D - rutyniarz. Według niej "kadzenie" oznaczało niepotrzebne zawracanie głowy drugiej osobie. Po chwili zmieniła jednak zdanie i za najbardziej prawdopodobną odpowiedź uznała wariant C - wazeliniarz.

Uczestniczka zdecydowała się na wykorzystanie jednego z kół ratunkowych - pół na pół. Komputer odrzucił dwie niepoprawne odpowiedzi: A i B. Ostatecznie pani Agnieszka zdecydowała się na zaznaczenie odpowiedzi C - wazeliniarz.

Wskazana przez nią odpowiedź okazała się poprawna. Uczestniczka programu zdobyła tysiąc złotych, a co za tym idzie pierwszy próg gwarantowany. Wazeliniarz to osoba, która dla własnej korzyści przesadnie komuś pochlebia i usługuje.

Zobacz wideo Czy Jasper i Charazinsky mieszkają ze sobą?