"Więzień Miłości" odcinek 324 - streszczenie. Co się wydarzy? Problemy zdrowotne Salima [17.06.2020]

"Więzień Miłości" streszczenie odcinka 324. Już w najbliższą środę, 17 czerwca wyemitowany zostanie kolejny odcinek tureckiego serialu. Jakie losy spotkają głównych bohaterów? Gdzie i kiedy oglądać najnowsze odcinki?

324. odcinek "Więźnia Miłości" emitowany będzie na antenie TVP 2 w środę, 17 czerwca o godzinie 17:05. Jakie sytuacje wydarzą się w życiu Zehry i Ömera?

"Więzień miłości" - streszczenie 324. odcinka serialu

Kiedy Salim dowiaduje się o rozstaniu Yasemin i Koraya, targają nim nerwy. Z tego wszystkiego dostaje palpitacji serca. W tym samym czasie zdenerwowana i zaniepokojona Zehra udaje się do swojego ojca wspólnie z Ömerem, aby zapewnić mu opiekę.

Teoman postanawia utrudnić pracę Sabah. Koray z kolei otrzymuje pracę w firmie, które właścicielem jest Ömer.

A co wydarzyło się w poprzednim, 323. odcinku? Jeśli nie pamiętacie, koniecznie sprawdźcie streszczenie wcześniejszego odcinka:

Ayse mdleje, widząc, jak Bahszende w niesprawiedliwy sposób atakuje Zehrę. Omer nie zamierza pozwalać, by babka w ten sposób traktowała jego żonę. Stanowczo jej tego zabrania. Później wyznaje Zehrze miłość. Teoman chce powiedzieć Sabah o swoich uczuciach, ona jednak nie daje mu żadnej nadziei. Koray stara się o pracę w firmie Omera.