"Przysięga" - co się wydarzy w 187. odcinku? Kiedy emisja? Pretensje Emira do żony [STRESZCZENIE]

Od 7 lutego na antenie TVP 1 emitowany jest turecki serial "Przysięga". Co tym razem przydarzy się bohaterom w 187. odcinku?
Zobacz wideo Maffashion o związku z Sebastianem Fabijańskim: "Strzała Amora"

"Przysięga" to turecki serial obyczajowy, opowiadający o losach Reyhan, Emira i Narin. 187. odcinek stacja TVP 1 pokaże w piątek, 5 czerwca o godzinie 16:05.

"Przysięga" - streszczenie 187. odcinka serialu

Reyhan w dalszym ciągu nie może się doczekać lepszego traktowania ze strony Emira. Ponownie wykorzystać to próbuje Cemre, która ma nadzieję, że oschłe traktowanie przez Emira swojej żony będzie trwało dalej, przez co ona będzie mogła wcielić w życie swój plan.

Narin coraz bardziej nie podoba się zachowanie Kemala. Sehriye ponownie ją informuje, że do obowiązków żony należy dbanie o swojego męża w trakcie choroby. Reyhan wraca późno do domu, przez co Emir na siłę stara się znaleźć pretekst do sporu. Informuje ją, że skoro mieszka pod jego dachem, to nie może wracać w takich godzinach.

Cavidan próbuje przekonać Cemre, jak ważne jest spędzanie wspólnego czasu z Emirem. Melike w rozmowie z Reyhan przekazuje jej informacje o wypadku Hikmeta. Nieco później Reyhan podsługuje, jak Cavidan omawia z kimś kwestię zajmowania się sprawami Hikmeta. Następnie Emir wręcza jej kopertę z pieniędzmi w podziękowaniu za opiekę nad jego ojcem.

Więcej o: