Tabloid policzył romanse Marceliny Zawadzkiej. Podobno ma "pojemne serce roku". Serio?!

Koniec roku się zbliża wielkimi krokami - czas na podsumowania. I tak magazyn SHOW postanowił opisać związkowe perypetie Marceliny Zawadzkiej. Autor artykułu "Pojemne serce roku" wytyka prezenterce, że co i rusz inny mężczyzna pojawia się u jej boku. A co w tym złego?

Rok temu Marcelina Zawadzka rozstała się z Mikołajem Roznerskim. Ich związek trwał zaledwie kilka miesięcy, ale ponoć rozstanie nie było dla nich łatwe. Od tego czasu nazwisko Marceliny usilnie łączone było z różnymi przystojniakami.

Na pierwszy ogień, już kilka tygodni po rozstaniu z Roznerskim, poszedł brazylijski model Leonardo Marques. Wyobraźnię rozgrzewał zdaje się nie tyle news o zaleczonym sercu Marceliny, co wygląd tego pana. Zaiste jego zdjęcia mogą delikatnie rozgrzać w mroźny poranek.

 

Parę łączono przez kilka tygodni, aż do momentu, gdy zapytana podczas "Pytania na śniadanie" o nową miłość, prezenterka uroniła łzę i wyznała, że jest… szczęśliwą singielką.

Potem przez parę miesięcy niby nic się nie działo, aż tu nagle w listopadzie zrobiło się gęsto od potencjalnych partnerów. Ledwie połączono Marcelinę z młodszym o kilka lat Rafałem Jonkiszem, a tu BANG! Parę nieostrych zdjęć doprowadziło kilka redakcji plotkarskich magazynów do prostego wniosku: Marcelina jest w związku z kierowcą rajdowym, Jankiem Kisielem.

Biedna dziewczyna, której tylko przyjdzie się spotkać się ze znajomym lub pracować w męskim towarzystwie, bo w wyobraźni ludzi już wybiera suknię ślubną. Czy to wszystko znaczy, że serce Marceliny jest – cytując Katarzynę Nosowską – "pojemne jak przedwojenna wanna"? Może tak, ale co komu do tego? W końcu nikt nie lubi być sam.

My bardzo Marcelinie kibicujemy i podoba nam się, że poszerza krąg znajomych – to najlepsza droga, by znaleźć tego jedynego. I współczujemy zarazem, że raczej nie może mieć kolegów, bo każdy jej uśmiech wycelowany w męską stronę może zostać zinterpretowany jako miłość do grobowej deski.

Zobacz wideo

Małgorzata Tchorzewska

Więcej o: