Żebrowski i Szyc po niewiarygodnej metamorfozie. Nie poznacie ich

Michał Żebrowski i Borys Szyc przeszli niezwykłą metamorfozę, która dodała im lat. Na pierwszy rzut oka można ich nie rozpoznać.

Michał Żebrowski i Borys Szyc znają się od lat, lecz niezbyt często występują razem w tych samych produkcjach. Nie jest tajemnicą, że prywatnie się lubią. Jednak poza długoletnią znajomością łączy ich coś jeszcze. Aktorzy nie eksperymentują z wyglądem i niemal od zawsze są wierni jednemu wizerunkowi, który nie zmieniał się na przestrzeni lat ich kariery. Tym razem to się zmieniło, a obaj panowie są nie do poznania.

Zobacz wideo Żebrowski od 15 lat gra w "Na dobre i na złe". "Moja mama jest lekarzem"

Michał Żebrowski i Borys Szyc przeszli ogromną metamorfozę. Na zdjęciu trudno ich rozpoznać

Michał Żebrowski i Borys Szyc należą do tych gwiazd, które nie lubią dużych zmian w wyglądzie czy fryzurze. Seralowy doktor z "Na dobre i na złe" od lat stawia na naturalność i dumnie nosi siwiznę na głowie. Podobnie jest z Szycem, który przez lata nie zmieniał uczesania. Ostatnio aktorzy zostali przyłapani w parku, ale wcześniej musieli spędzić sporo czasu na fotelu charakteryzatorów. Na zdjęciu możemy zobaczyć, że zarówno Szyc, jak i Żebrowski zostali... postarzeni. Obaj panowie zostali sfotografowani w wydaniu, które dodaje im lat. Zyskali nie tylko kilka zmarszczek więcej, ale i długi siwy zarost. Czyżby panowie odgrywali rolę dziadków? Wszystko na to wskazuje, gdyż wcielili się w rolę przyjaciół spotykających się na spacery nordic walking. Kadr możecie zobaczyć w naszej galerii na górze strony, a w naszej sondzie dajcie znać, jak podoba wam się metamorfoza aktorów.

PRZECZYTAJ TEŻ: Chylińska pokazała się bez makijażu. W komentarzach się dzieje

Michał i Aleksandra Żebrowscy podbijają sieć. Borys Szyc nie odstępuje żony na krok

Michał Żebrowski słynie nie tylko ze swoich ról, ale i poczucia humoru, któremu upust daje w mediach społecznościowych. Często pojawia się na zdjęciach na profilu żony, Aleksandry, w domowym i satyrycznym wydaniu. Żebrowscy są lubiani przez obserwatorów za to, że nie upiększają kadrów związanych z wychowywaniem dzieci i prowadzeniem domu. Szyc z kolei na oficjalnych premierach niemal zawsze pojawia się w towarzystwie żony, Justyny Nagłowskiej. Ostatnio para gościła na ściance na premierze filmu "Lady Love", gdzie aktor nie odstępował ukochanej na krok, a na wspólnych zdjęciach nie brakowało czułych spojrzeń.

Więcej o: