Delikatne fale, a może finezyjnie zapleciony warkocz? Też możesz wyglądać na przyjęciu jak gwiazda filmowa

Fryzura, stylizacja i makijaż - to przede wszystkim te czynniki wpływają na to, jak prezentujesz się na przyjęciu. Jeśli brak ci pomysłu, co zrobić z włosami, zainspiruj się gwiazdami z czerwonego dywanu. Wybraliśmy najlepsze propozycje, które możesz bez pomocy specjalistów odtworzyć w swoim domu.

Doskonale wiemy, jak trudno jest dobrać idealną fryzurę. Uzależnione jest to m.in. od kondycji włosów. Jeśli są one zniszczone farbowaniem lub stylizacją, warto wcześniej zadbać o ich odpowiednie nawilżenie. Dobrze dobrane kosmetyki lub zabiegi u fryzjera potrafią zdziałać cuda. O pasma warto dbać w każdym wieku - bo jak wiadomo, są one nasze wizytówką. Szykując się na przyjęcie czy spotkanie towarzyskie będzie nam wtedy łatwiej dobrać fryzurę. Nie masz pojęcia, jaka do ciebie pasuje? Podejrzyj, co wybrały gwiazdy.

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka od lat rozjaśnia włosy. Prezenterka jest świadoma, jak ważna jest więc pielęgnacja, ale jak podkreśla, wcale nie wydaje na to fortuny. Wierzy w moc tańszych produktów. Jak widać jej sposób jest warty zainteresowania, bo 61-latka zawsze ma idealną fryzurę. Najczęściej pojawia się w delikatnych falach. Takie uczesanie pasuje w każdym wieku - dobrze będą wyglądać w nim zarówno młodsze kobiety, jak i dojrzałe panie. Jest wiele sposobów, by je wyczarować - i wcale nie trzeba mieć długich włosów. Można użyć lokówki lub prostownicy (jednak pamiętajmy o użyciu odpowiednich kosmetyków, gdyż wysoka temperatura może niszczyć włosy), pomogą też wałki lub papiloty.

Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka Kapif

Blake Lively

Blake Lively jest posiadaczką gęstych włosów. Ta propozycja nie będzie więc skierowana do wszystkich pań, efekt osiągną tylko te, które mają podobny rodzaj pasm. Aktorka uwielbia luźno zapleciony warkocz, który jest wykonany jakby od niechcenia. Fryzura jest wygodna, odsłania kark i twarz. Poczujesz się w niej kobieco. Jest idealna do sukienek, które eksponują plecy.

Blake Lively i Ryan ReynoldsBlake Lively i Ryan Reynolds ONS

Anna Mucha

Anna Mucha wie, jak podkreślić swoją urodę. Aktorka uwielbia rozpuszczone włosy, które odpowiednio modeluje. Jedną z jej propozycji są pasma zaczesane na prawą stronę, uniesione u nasady. Taki efekt możesz uzyskać dzięki użyciu szczotki i suszarki. Nie wymaga wiele pracy, ale efekt jest WOW.

Premiera filmu Kogel Mogel 3Premiera filmu Kogel Mogel 3 KAPIF.pl

Ariana Grande

Ariana Grande wie, jak oczarować wszystkich zebranych. Jej znakiem rozpoznawczym jest wysoko upięty kucyk, owinięty pasmem włosów. W takim wydaniu pojawia się także na czerwonym dywanie i zawsze wygląda perfekcyjnie. Choć wydaje się, że to zbyt banalna fryzura, to nic bardziej mylnego. Przede wszystkim jest bardzo wygodna i nawet specjaliści od ślubów polecają takie uczesanie pannom młodym.

Ariana GrandeAriana Grande East News

Małgorzata Kożuchowska

A co, jeśli jesteś posiadaczką krótkiej fryzury? Małgorzata Kożuchowska od lat udowadnia, że czasami warto zdecydować się na ostre cięcie i że można wyglądać w nim bardzo seksownie. Choć ma ona szczupłą twarz, to także panie o innych rysach mogą się na nią zdecydować - w tym przypadku warto zapytać o radę dobrego fryzjera. Aktorka bawi się modelowaniem krótkich pasm. Zaczesuje je do tyłu, przekłada przedziałek na boki, podnosi je do góry, co daje bardziej zadziorny look. Jak widać taka długość włosów pozwala na wiele szaleństw.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska KAPIF

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.