Kazadi miała na głowie każdy kolor i każdą długość włosów. Nie ona jedna uwielbia farbowanie. Sykut ciągle rozjaśnia, a Siwiec przyciemnia

Gwiazdy lubią eksperymentować ze swoim wizerunkiem - jedne bardziej, drugie mniej. Metamorfoz nie boi się przede wszystkim Patricia Kazadi, u której zmian na głowie nie można policzyć nawet na palcach jednej ręki. Śpiewająca aktorka lubi farbować włosy, co jednak mocno je niszczy.

Prostowanie, farbowanie, korzystanie z tzw. doczepów mocno niszczy strukturę włosów. Stają się one podatniejsze na zniszczenia, aż w końcu zaczynają nadmiernie wypadać - uwagę powinny zwrócić na to przede wszystkim blondynki, których włosy, niestety, są wyjątkowo delikatne. Panie mimo to uwielbiają przechodzić różne metamorfozy i odwiedzać salony fryzjerskie. Polskie gwiazdy robią to wyjątkowo często, a efekty możemy podziwiać chociażby w telewizji czy na Instagramie. Największą fanką farbowania i różnego rodzaju cięć jest Patricia Kazadi. Śpiewająca aktorka jest bohaterką kolorowych czasopism już od wielu lat, na przestrzeni których przeszła niejedną zmianę wizerunkową. Pod koniec 2014 na przykład ścięła włosy i przefarbowała się na blond.

Cały czas słyszę komentarze: byłaś taka ładna, czemu ścięłaś włosy?. A może ja nie chcę być już ładna i nie jara mnie to? Uważam, że powinnam robić to, na co mam ochotę i co sprawia mi radość. Chcę być sobą i teraz mam etap, w którym chcę się w taki, a nie inny sposób wyrażać. To dla mnie etap oczyszczania i zmiany - mówiła w jednym z wywiadów.

Patricia KazadiPatricia Kazadi WBF / KAPiF

Zanim jednak Patricia zdecydowała się na ostre cięcie, zaskoczyła fanów kolorową fryzurą w odcieniach granatu i szarej zieleni. Kto wie, może po takim farbowaniu włosy Kazadi były tak bardzo zniszczone, że gwiazda była zmuszona je skrócić?

Patricia KazadiPatricia Kazadi KAPiF

Mniej odważna pod względem zmian na głowie jest z pewnością Paulina Sykut-Jeżyna. Gwiazda Polsatu od lat zachwyca, prowadząc "Taniec z Gwiazdami" i co piątek prezentując nienaganne stylizacje. Gospodyni tanecznego show stawia zazwyczaj na wyprostowane włosy albo loki. Często widząc ją na żywo, można dostrzec, że odcień jej włosów, minimalnie, ale jednak różni się. Pod koniec lipca pochwaliła się zdjęciem wykonanym po wizycie u fryzjera. Tym razem postawiła na modny odcień - bronde. Na fotografiach wszystko wygląda pięknie, ale częste farbowanie po prostu wysusza włosy, końcówki rozdwajają się i trzeba je stale podcinać.

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna screen Instagram / @paulinasykutjezyna

Fanką zmian na głowie jest również Natalia Siwiec. Modelka, podobnie jak prezenterka Polsatu, nie decyduje się na spektakularne farbowania czy ostre cięcia, często po prostu przyciemnia kolor włosów i korzysta z możliwości ich przedłużenia. Trzeba jednak przyznać, że w każdej wersji wygląda świetnie! 

Natalia SiwiecNatalia Siwiec screen Instagram / @nataliasiwiec.official

ZOBACZ TEŻJak naprawdę wyglądają włosy gwiazd? Nie dajcie się nabrać na ich salonowe fryzury. Gwiazdy mają suche i zniszczone włosy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.