Księżna Kate kiedykolwiek zaliczyła wpadkę? Zdarzyło jej się kilka razy. Oby w Polsce było inaczej!

Księżna Kate i książę William 19 lipca rozpoczynają swoją wizytę w Polsce. Styl księżnej czujnym okiem obserwują światowe media. Zawsze ubiera się idealnie? PRAWIE.

Księżna Kate i książę William w Polsce! Tę informację z ekscytacją powtarzają polscy fani brytyjskiej rodziny królewskiej. W końcu i my bowiem możemy zobaczyć doskonały styl księżnej Kate u siebie. Czy jednak zawsze żona księcia Williama wygląda perfekcyjnie?

Księżna Kate w Indiach

Księżna Kate z reguły wpadek nie popełnia. Nie zapominajmy, że nad jej wyglądem czuwa cały sztab stylistów, fryzjerów, makijażystów i doradców wizerunkowych. Poza tym dla niej drzwi stoja otworem u każdego cenionego projektanta. Jednak nawet i księżnej Kate zdarza się przegrać walkę z... naturą.

Podczas wizyty księżnej Kate w Indiach wiatr spłatał figla żonie księcia Williama. Gdy książęca para składał hołd ofiarom wojny w Indiach. Przez całą uroczystość księżna walczyła podwiewaną przez wiatr kreacją. Gdy nachyliła się, by złożyć wieniec pod pomnikiem, wiatr zawiał mocniej i LEDWO ustrzegła się od wielkiej wpadki.

Księżna Kate w zwiewnej sukience. Nachyliła się i... UPS. Czy my dobrze widzimy?! A to i tak nie była największa wpadka

Wiatr zaatakował księżną Kate w USA

Podobnie skończyło się powitanie księżnej Kate i księcia Williama na lotnisku w USA. Silny wiatr nie pomagał księżnej z George'em na rękach - stale podwiewał rozkloszowaną sukienkę. Co prawda, nie pokazała nic, co powinno zostać ukryte, jednak takie wypadki podczas oficjalnych sytuacji sprawiają, że walcząca z wiatrem pani czuje się niekomfortowo i niepewnie. Specjaliści od protokołu dyplomatycznego zalecają więc swoim podopiecznym, by w wietrzne dni nie wybierały lekkich rozkloszowanych spódnic.

"Babcina" księżna Kate

Etykieta i surowy protokół dyplomatyczny wymuszają na członkach rodziny królewskiej, pelniących funkcje publiczne określony typ zachowania i ubierania. Księżna Kate nie może za bardzo poszaleć ze stylizacjami. Fasony, na które może sobie pozwolić, są bardzo konserwatywne. Z tego powodu często zdarza się, że żonie księcia Williama wytyka się "babcine sukienki". Cóż, o gustach się nie dyskutuje, jednak jedna kreacja księżnej Kate bardzo podzieliła naszych czytelników.

Podczas odwiedzin w fundacji "The Mix", która pomaga młodym ludziom, księżna Kate ubrana była w sukienkę do połowy łydki. Wzór i fason wielu uznało za nudny i zbyt konserwatywny. Kreacja od Vanessy Seward za 720 funtów faktycznie raczej nie podkreśla młodzieńczego wigoru, ale za to jest zgodna z etykietą - coś za coś.

Harry, księżna Kate, książę WilliamHarry, księżna Kate, książę William Alastair Grant (AP Photo/Alastair Grant, Pool)

Księżna Kate - Kate Middleton

Można się spierać, czy dana kreacja księżnej Kate była ładna czy nie.Na jej "stanowisku" najważniejsze jest co innego, by zawsze były to stroje eleganckie, pełne klasy i spełniające wymogi etykiety. Wpadki? Raczej odpowiedniejsze byłoby słowo "potknięcia" albo "niedociągnięcia". Jeśli ktoś szuka faktycznych błędów, to warto, by spojrzał na zdjęcia księżnej Kate, gdy jeszcze była Kate Middleton. Pokazywanie stanika? Wystawianie majtek? Tandetne materiały? Na wszystkie te pytanie odpowiadamy TAK. Zobaczcie, jak księżna Kate wyglądała KIEDYŚ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.