Zdjęcia księżnej Kate widzieliśmy miliony razy, ale TEGO nie zauważyliśmy nigdy. "Jej bezbłędny wizerunek często psuje...". Zwróciliście uwagę?

Księżna Kate ma tendencję do kaleczenia się? Tak twierdzą zachodnie portale, które... przyjrzały się jej dłoniom. O co chodzi?

Księżna Kate jako reprezentantka rodziny królewskiej zawsze musi wyglądać nieskazitelnie i elegancko. Można jednak podejrzewać, że żona księcia Williama ma nieco niezdarną naturę. Skąd takie wnioski? Na jej dłoniach nad wyraz często można znaleźć nie rzucające się na pierwszy rzut oka plastry, świadczące o licznych drobnych ranach.

Osobliwą tendencję do ranienia się w palce zauważył serwis Dailymail.com.

Jej bezbłędny wizerunek - niezależnie od tego, czy udaje się na świąteczną mszę, czy odwiedza fundację - często psuje brzydki cielisty plaster owinięty wokół jednego z jej palców - czytamy.

Przyjrzeliśmy się zdjęciom, które fotografowie robią księżnej Kate podczas oficjalnych wyjść. Faktycznie - na wielu z nich ma niemal niewidoczny plaster. Z czystym sumieniem informujemy więc, że księżna Kate też jest człowiekiem ;).

Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.