Dzień Babci 2017 - sławne babcie, które rządzą show-biznesem

Choć babcia kojarzy nam się zazwyczaj ze starszą osobą w ciepłym fotelu, z kubkiem herbaty i ręczną robótką w rękach to jednak wiele znanych babć skutecznie łamie ten stereotyp. Patrząc na znane kobiety w pełni sił, rozkwicie wieku, robiące zachwycającą karierę aż trudno uwierzyć, że mają już wnuki.

Wśród znanych babć są artystki, aktorki, prezenterki, piosenkarki oraz menadżerki. Wszystkie te kobiety łączy to, że są piękne, przebojowe i ze względu na wiek nie rezygnują z życia pełną piersią.

Znane babcie z polskiego show biznesu

Jedną z najbardziej znanych babć w polskich mediach jest Agata Młynarska. Dziennikarka ma dwie córki, które zabrała z domu dziecka oraz dwóch synów z pierwszego małżeństwa. Agata Młynarska ma już kilkoro wnucząt. Mimo, że Młynarska jest już po pięćdziesiątce i ma wnuki może cieszyć się nienaganną figurą i tym, że wcale nie widać po niej upływu lat.

Inną znaną babcią jest ikona polskiej muzyki – Kora. Wokalistka całkowicie odbiega od obrazu stereotypowej babci i wciąż szaleje na koncertach, a mimo to uwielbia spędzać czas na zabawie ze swoim wnukiem. Rok temu babcią została kolejna gwiazda polskiej sceny muzycznej - Beata Kozidrak. Babcią jest także aktorka teatralna i filmowa, Grażyna Szapołowska. Poza tym wnuki bawi także aktorka Małgorzata Potocka, której starsza córka, Matylda Robakowska, kilka lat temu urodziła dziecko.

Sławne zagraniczne babcie

Chyba najbardziej znaną zagraniczną babcią jest królowa Elżbieta II. Królowa Wielkiej Brytanii ma aż ośmioro wnucząt. W zagranicznym show biznesie również znanych jest wiele babć. Jedną z nich jest Goldie Hawn, amerykańska aktorka i zdobywczyni Oskara.

Babcią jest już również kobieta sukcesu, matka sławnych sióstr Kardashian – Kris Jenner. Do grona babć kilka lat temu dołączyła Susan Lucci, amerykańska aktorka, która pomimo 70 lat zachwyca urodą i świeżym wyglądem. Priscilla Presley, aktorka, modelka i była żona Elvisa Presleya, także ma wnuki. Kobieta mimo różnych ciężkich życiowych doświadczeń zdecydowanie nie wygląda na swoje 71 lat.

AW 

Więcej o: