Koncerty gwiazd w Polsce w 2017 roku - kto u nas zagra w przyszłym roku?

Koncerty gwiazd w Polsce w 2017 roku - lista artystów, którzy przylecą do naszego kraju zapowiada się naprawdę obiecująco. Już końcówka 2016 roku rozpieściła fanów, wśród największych wydarzeń można wymienić warszawski grudniowy koncert LP, autorki hitu "Lost on you", a jeszcze dużo emocji przed polskimi melomanami.

Każdy niecierpliwie wyczekuje koncertów ulubionych gwiazd. Do niedawna Polska była pomijana przez gwiazdy wielkiego formatu, jednak od kilku lat każda trasa koncertowa światowych sław ma nasz kraj uwzględniony w swojej trasie. Kto zagra dla Polaków w 2017 roku?

Koncerty gwiazd w Polsce 2017 - najciekawsze zespoły i artyści

Na początku 2017 roku, 21 stycznia, zagra w Polsce zespół ze Stanów Zjednoczonych, Green Day. Chłopaki będą w trasie promującej ich najnowszy album, który nosi tytuł "Revolution Radio". Koncert odbędzie się w Krakowie, w Tauron Arena. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Na początku lutego na żywo w Krakowie oraz w Warszawie będzie można usłyszeć hip-hopowy zespół Rae Sremmurd, który niechlubną sławę w naszym kraju zyskał dzięki skandalowi wywołanemu przez dwie polskie nastolatki.

W same Walentynki będzie można posłuchać Alana Walkera i jego megahitu "Faded". Niecały miesiąc później w naszym kraju wraz z najnowszymi utworami zawita Sophie Ellis-Bextor, która niejednokrotnie dla Polaków już występowała. Ponownie wystąpi w Stolicy. Również w marcu zawita do nas Tom Odell.

Kwiecień przyniesie masę wrażeń fankom męskiej formacji Tokio Hotel - zarówno tym z młodszego pokolenia, jak i tym trochę starszym, które kilka lat temu jako nastolatki podkochiwały się skrycie w jednym z braci Kaulitz.

Na przełomie maja i czerwca nie lada gratka dla fanów Ariany Grande - gwiazda zagra dwa koncerty w Polsce! Są one częścią trasy promującej najnowszy album wokalistki noszący tytuł Dangerous Woman.

Z pewnością wiele osób szuka informacji o tym, kto zagra na tegorocznym Openerze. A organizatorzy w tym roku szykują niemałe emocje! Wiadomo już, że pierwszego dnia zagra kultowy zespół Radiohead.

AW