Marta Żmuda Trzebiatowska w zjawiskowym garniturze za 2180 zł. Podobny możesz mieć za ułamek tej ceny

Marta Żmuda Trzebiatowska zadała szyku w zjawiskowym garniturze. Zdecydowanie warto zainspirować się jej lookiem. Jednak cena stylizacji może niektórych zwalić z nóg, dlatego znalazłyśmy podobny garnitur za ułamek tej kwoty.

19 marca odbyło się nagranie "Koncertu Spełnionych Życzeń" organizowanego przez telewizję Polsat i Disney Polska. Wybrzmiały na nim największe przeboje z filmów i bajek Disneya w wykonaniu m.in. Edyty Górniak, Kuby Badacha, Kasi Łaski czy Roksany Węgiel. Koncert zostanie wyemitowany 1 kwietnia o godzinie 20:00 na antenie Polsatu. Na wydarzeniu tym nie zabrakło oczywiście polskich gwiazd. Naszą uwagę przyciągnęła Marta Żmuda Trzebiatowska, a dokładniej jej stylizacja.

Marta Żmuda Trzebiatowska w eleganckim garniturze. Jego cena zwala z nóg

Marta Żmuda Trzebiatowska na nagraniach wspomnianego koncertu pojawiła się w klasycznej, ale bardzo eleganckiej i szykownej stylizacji. Postawiła na szary garnitur, do którego dobrała srebrne sandałki na obcasie i torebkę w tym samym kolorze. Całość dopełniła srebrną biżuterią.

 

Jak się okazało, garnitur aktorki, to produkt marki Monday Artwork, który nie należy do najtańszych. Dostępny jest on w sklepie Lui Store. Marynarka kosztuje 1390 zł, a spodnie 790 zł, co daje łącznie aż 2180 zł. Dla niektórych może być to gruba przesada, jednak widocznie Marta Żmuda Trzebiatowska nie oszczędza na ubraniach.

Szary garniturSzary garnitur fot. lui-store.com

Szary garnitur to doskonały wybór na wiele okazji. Zainspiruj się

Zainspirowane stylizacją Marty Żmudy Trzebiatowskiej postanowiłyśmy poszukać szarych garniturów w zdecydowanie niższych cenach, co wcale nie było takie trudne. Piękny model oferuje Answear. Składa się on z lekko taliowanej marynarki i spodni z rozszerzanymi nogawkami. Marynarka w ramiona ma wszyte poduszki.

Szary garnitur w super cenie znalazłyśmy również w Renee. Jest to model w nieco jaśniejszym odcieniu niż poprzednia propozycja. W opiniach zamieszczonych na stronie sklepu możemy przeczytać, że garnitur ten dobrze układa się na sylwetce i wykonany jest ze świetnego materiału. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Szary garniturSzary garnitur fot. renee.pl

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.