Katarzyna Zielińska korzysta z uroków zimy i sunie po śniegu w kartonie. Filmik rozbawił fanów

Paulina Borczak, W materiale zamieszczono linki i grafiki reklamowe
13.12.2022 14:07
Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska (instagram.com/@katarzynazielinska)

Katarzyna Zielińska może pochwalić się sporym dystansem do siebie. Aktorka często publikuje w sieci zabawne filmiki, które mają wielu fanów. Tym razem gwiazda sunie po śniegu w kartonie.

Katarzyna Zielińska często publikuje na Instagramie krótkie, zabawne filmiki. Internauci doceniają jej dystans do siebie i poczucie humoru. Tym razem aktorka rozbawiła fanów swoim nieszablonowym środkiem transportu. Trzeba przyznać, że nie brakuje jej kreatywności. 

Katarzyna Zielińska na sankach z kartonu. Internauci komentują 

Na opublikowanym wideo aktorka wsiada do kartonowego pudełka. W transporcie pomaga jej przyjaciółka, Katarzyna Adamczyk, która ciągnie ją za nogi. Kartonowe sanki suną po śniegu, aż docierają na parking. W międzyczasie pojazd nieco się rozpada, jednak Katarzyna Zielińska zupełnie się tym nie przejmuje. Zdaje się, że zabawa obydwu paniom sprawia sporo frajdy. Aktorka poinformowała, że z powodzeniem dotarła na spektakl. 

 

Krótkie wideo bardzo rozbawiło fanów gwiazdy. W komentarzach pod postem można było przeczytać:

Jesteście nie do przebicia! Uwielbiam was.
Zawsze potraficie poprawić humor. 
Super, umiecie się bawić.
Najlepszy duet na świecie. Dziewczyny mają dystans do wszystkiego. 

Zimowa stylizacja Katarzyny Zielińskiej. Płaszcz z imitacji futra 

Postanowiłyśmy przyjrzeć się zimowej stylizacji Katarzyny Zielińskiej, ponieważ prezentuje się ona naprawdę modnie. Aktorka postawiła na płaszcz z imitacji futerka, do którego dobrała pluszowy kapelusz. Stylizację uzupełniły brązowe śniegowce, które w tym sezonie podbijają trendy. 

Płaszcz z imitacji futerka to doskonałe uzupełnienie zimowych stylizacji. Jest on ciepły i mięciutki, a jednocześnie prezentuje się elegancko. Płaszcze w tym stylu bez problemu znajdziesz w popularnych sieciówkach. Są one dostępne w różnych kolorach. Według nas, w tym sezonie warto postawić na brązowy lub beżowy model. Jak oceniacie zimową stylizację Katarzyny Zielińskiej? 

Więcej o: