Księżna Kate kolejny raz inspiruje się Lady Di. Ta kreacja to świetna propozycja na wesele. Mamy podobną

Aleksandra Żurek
21.06.2022 12:49
Księżna Kate

Księżna Kate (East News)

Księżna Kate często nawiązuje swoimi stylizacjami do stylu, jaki prezentowała matka Williama. Sukienka w groszki to hołd w kierunku kreacji Lady Di sprzed lat, a przy okazji to doskonała propozycja na wesele. Mamy dla was podobne propozycje z sieciówek.

Księżna Kate bardzo często prezentuje się w stylizacjach, które mają w sobie styl i serce Diany. Czasami stawia jedynie na drobne dodatki czy podobną kolorystykę, ale zdarza się również, tak jak w tym przypadku, że wybiera kreację tak podobną, że w głowie mamy już wszystkie ulubione "looki" Lady Di, jakie ta nosiła w latach 80. 

Księżna Kate w sukience w grochy niczym księżna Diana

Sukienkę w groszki księżna Kate założyła w czwarty dzień wyścigów Royal Ascot. Diana swoją również założyła na wyścigi konne w 1986 r. Obie swoje kreacje obie księżne uzupełniły stylowym kapeluszem i kopertówką. Sukienkę Kate zaprojektowała Alessandra Rich. Tego typu modele to doskonała inspiracja na weselny outfit.

 

Sukienki w grochy, jak widać, są ponadczasowym hitem. Są kobiece, niezwykle romantyczne i okazują się świetną propozycją na wesele bądź też inne oficjalne przyjęcia. Możemy inspirować się nie tylko współczesnymi gwiazdami, ale i tymi sprzed lat. Tego rodzaju wzory zawsze sprawią, że będziemy wyróżniały się z tłumu. Nawet te klasyczne kolory przykuwają oko. Sukienki w groszki to niekwestionowany szyk, klasa i elegancja!

 

Jeśli grochy wpadły wam w oko, to udało nam się znaleźć dla was kilka ciekawych propozycji. Z pewnością znajdziecie dla siebie coś w Reserved, Sinsay oraz Croppie, natomiast naszego faworyta złapiecie przede wszystkim w Mohito w cenie 139,99 zł. Wiele ciekawych propozycji znajdziecie również na domodi.pl. Jaki kolor? To już zależy od ciebie i zasad panującego na wydarzeniu dress code'u, jednak według nas najlepiej sprawdzą się klasyczne czarne, czerwone i białe rozwiązania. 

A wy, macie już swoją wymarzoną groszkową kreację?

Więcej o: