Wielka wyprzedaż Trussardi. Markowe ubrania z ogromnym rabatem!

Natalia Szyperek
29.10.2020 09:55
Wielka wyprzedaż Trussardi. Markowe ubrania z ogromnym rabatem!

Wielka wyprzedaż Trussardi. Markowe ubrania z ogromnym rabatem! (Fot. Instagram / @kristjaana)

Marka Trussardi ma już ponad sto lat! Została założona w 1910 roku i od tamtej pory prężnie się rozwija, oferując swoim klientom wyjątkowe fasony ubrań w połączeniu z wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Teraz i ty możesz je mieć! Skorzystaj z wyprzedaży i zaopatrz się w modowe perełki.

Marka Trussardi - jak powstała?

Założycielem firmy Trussardi był Dante Trussardi, który otworzył własny zakład specjalizujący się w naprawie i produkcji rękawic. Firma bardzo szybko została znana dzięki precyzyjnej pracy ze skórą naturalną w roli głównej, którą oferowano klientom. Dopiero w 1970 roku, po śmierci Dantego zakłady zaczęto poszerzać. Tym z kolei zajął się Nicola Trussardi, który zaczął zdobywać wiedzę o nowoczesnych technologiach pracy ze skórą. W 1973 roku pojawiło się logo Trussardi, które to przedstawiało charta ubranego w krawat pasiasty. Takie logo symbolizowało nową jakość, wyrafinowany styl i szlachetność. W tym momencie zaczęto produkować nie tylko rękawice, ale również torby, plecaki, walizki, portfele i inne wyroby skórzane. Nicola Trussardi samodzielnie opracował kilka modeli uniwersalnych toreb i plecaków. Poniekąd marka Trussardi została popularna dzięki temu, że jej projektanci bardzo dokładnie traktowali wybór materiałów do produkcji. W tym celu wybierano najpiękniejsze rodzaje skóry i tkaniny. Ponadto, wszystkie wyroby marki Trussardi charakteryzują się doskonałą precyzją wykonania. Z czasem, firma zaczęła produkować paski, parasole i obuwie. Dzięki rozmaitym zainteresowaniom właściciela marki, firma Trussardi bardzo szybo się rozwijała. Już w 1983 pojawiła się pierwsza kolekcja ubrań damskich, a w 1988 roku pojawiła się linia odzieży dżinsowej Trussardi Jeans. W 1989 roku opracowano kolekcję ubrań sportowych.

 

Marka Trussardi - fenomen trwający do dziś

Jak marka Trussardi wygląda teraz? Współczesna odsłona oferuje jeszcze szerszy asortyment ubrań, m.in. dostępna jest także kolekcja odzieży młodzieżowej T-Store. Natomiast w damskich kolekcjach rządzą pikowane kurtki i eleganckie sukienki. Bardzo dużym uznaniem cieszą się również perfumy oferowane przez markę Trussardi, które pojawiły się w sprzedaży po raz pierwszy już w 1980 roku. Pierwszymi zapachami marki były Trussardi Uomo i Trussardi, które do dziś uznawane są za perfumy klasyczne.

 

Marka Trussardi - kilka ciekawostek

Marka Trussardi może poszczycić się także kolekcjami mebli oraz licznych, stylowych elementów dekoracji wnętrz – Trussardi Casa. Meble, podobnie jak odzież, charakteryzuje ponadprzeciętna jakość, solidność wykonania, połączenie tradycji z nowoczesnością oraz ponadczasowa elegancja. I tak, można zaopatrzyć się w meble Trussardi do kuchni, salonu, sypialni, przedpokoju oraz w stylowe oświetlenie i dekoracje. Mało tego! Istnieje także kawiarnia i restauracja Trussardi. Położone są niemalże w samym centrum Mediolanu (na Piazza della Scala) obok flagowego sklepu Trussardi alla Scala. Kawiarnia Trussardi jest miejscem, łączącym ze sobą modę, jedzenie oraz design. Całość tworzy niezwykle klimatyczną przestrzeń, w której chciałoby się przebywać bez końca. Z kolei w Restauracji Trussardi alla Scalla, oprócz zabytkowego oświetlenia i mebli z domu Trussardi, znajdują się dzieła sztuki. To miejsce jest prawdziwą gratką dla miłośników smaku w najwyższym wydaniu.