Wielka wyprzedaż zegarków Versus Versace. Niepowtarzalne modele taniej nawet o 75 procent

Agata Zielińska
28.09.2020 17:05
Zegarki

Zegarki (Fot. Zalando Lounge/ Versus Versace)

Zakup dobrego i ponadczasowego zegarka wiąże się nie tylko z długimi poszukiwaniami, ale także niemałym wydatkiem. Ten modny dodatek pełni przede wszystkim funkcję praktyczną, ale jego wygląd jest również ważny. Jeśli szukasz eleganckiego i nowoczesnego czasomierza to świetnie trafiłaś. Trwa wyprzedaż modeli Versus Versace - najpiękniejsze modele są przecenione nawet o 75 procent!

Historia marki Versus Versace

W 1989 roku Gianni Versace stworzyła markę Versus Versace i podarowała ją jako prezent swojej siostrze - Donatelli Versace. Kolekcja ubrań i dodatków Versus Versace tworzona była w duchu rock'n'rolla z nutą ekstrawagancji. Dzięki temu dziś możemy kupić m.in. ekstrawaganckie, ale i ponadczasowe zegarki, które pasują zarówno do dziennych, jak i wieczorowych stylizacji. Donatella Versace stworzyła ponadczasowe i oryginalne projekty, przelewając na każdy pomysł swój niekonwencjonalny charakter. Pierwsza kolekcja Versus Versace została zaprezentowana w Mediolanie i odniosła światowy sukces. Jednak w 2005 roku właścicielka marki przestała projektować i skupiła się na dalszym rozwoju. Gdy w 2009 roku powróciła na światowe wybiegi zaczęła odnosić kolejne sukcesy, dzięki czemu jej marka jest rozpoznawalna na całym świecie. Właśnie trwa kilkudniowa wyprzedaż, na której znajdziecie damskie zegarki Versus Versace przecenione nawet o 75 procent!

Zegarki z wyprzedażyZegarki z wyprzedaży Fot. Versus Versace/Zalando Lounge

Niepowtarzalne zegarki Versus Versace przecenione nawet o 75 procent!

Zegarki Versus Versace wyróżniają się rockowym i ekstrawaganckim stylem. Pasują jednak nie tylko na co dzień. Idealnie sprawdzą się w roli eleganckiej biżuterii na przyjęciach weselnych, uroczystościach rodzinnych, a także na firmowych bankietach. Biżuteryjne modele pasują do czarnych sukienek, ale i do białej koszuli, marynarki i ołówkowej spódnicy. W ofercie marki Versus Versace znajdziecie zarówno damskie i męskie zegarki. Najpiękniejsze modele dla pań zostały przecenione nawet o 75 procent, dzięki czemu możecie kupić funkcjonalny, ponadczasowy zegarek o oryginalnym designie za grosze!

Zegarek Versus VersaceZegarek Versus Versace Fot. Instagram: @verdewatches

Zegarki męskie z wyprzedaży