Wiesz, że te gwiazdy napisały książki? Ciekawe publikacje celebrytów, które warto przeczytać

PB
07.08.2020 15:40
książka

książka (@joannaprzetakiewicz)

Gwiazdy coraz częściej trudnią się pisarstwem. Na rynku wydawniczym mnoży się od książek i poradników znanych celebrytów. Nie wszyscy wiedzą, że te konkretne osobowości medialne mają na swoim koncie liczne publikacje. Wybrałyśmy najciekawsze, które warto przeczytać.

Książki i poradniki o zdrowym trybie życia i odżywianiu

 

Książki dotyczącego zdrowego stylu życia, diet czy ćwiczeń są obecnie bardzo popularne. Bycie "fit" to popularny trend, który wypromowały gwiazdy i znane sportsmenki. Każda metamorfoza wygląda, pasja do gotowania czy umiejętności z zakresu dietetyki są motorem do podzielania się tym z innymi i napisana książki. 

Metamorfoza prezenterki sportowej - Karoliny Szostak przyczyniła się do napisania aż dwóch książek. "Mój spektakularny detoks" jest o tym, jak dziennikarska schudła oraz co robiła, aby utrzymać ten efekt na dłużej. Z niej dowiesz się jak podejść do diety, aby nie skończyć z efektem jo-jo. 

"Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik" to książka Kingi Rusin, w których znajdziesz przepisy na domowe kosmetyki, rady, jak czerpać z darów natury, poznasz sekrety zdrowej kuchni, do których dołączone zostały sprawdzone i smaczne przepisy. Dziennikarka "Dzień dobry TVN" znana jest ze zdrowego podejścia do życia i zamiłowania do ekologii. W książce dzieli się radami na zdrowe i piękne życie w zgodzie z naturą.

Książki o modzie, kulturze, podróżach

 

Zainteresowania i pasje to kolejne z koni pociągowych do napisania poradnika lub książki. Gwiazdy zasiadają do pisania, kiedy chcą się podzielić z czytelnikami swoimi doświadczeniami lub spostrzeżeniami na dany temat. Książka Mai Sablewskiej "10 sposobów na modę" nie jest żadnym zaskoczeniem. Menadżerka gwiazd fascynuje się modem od dawna. Postanowiła podzielić się swoimi modowymi trikami z innymi kobietami. Podaje ona sposoby na to, jak umiejętnie korzystać z mody i jakich zasad warto się trzymać. Podpowiada, że każda z was może świetnie wyglądać, jeśli tylko zechce i potraktuje modę z uśmiechem.

Nowość - "Nie bałam się o tym rozmawiać" to serie wywiadów Joanny Przetakiewicz ze współczesnymi kobietami. Największą wartością zawartych w tej książce opowieści jest ich autentyczność i szczerość. To prawdziwe losy kobiet, które odważyły się pokazać twarz i odsłonić to, co zazwyczaj starannie jest skrywane: domową przemoc, seksualną agresję, poniżenie i upodlenie ze strony najbliższych. 

Sprawdź też ciekawe autobiografie gwiazd. 

Komentarze (5)
Zaloguj się
 • cerrie35

  Oceniono 5 razy 5

  Jasne, jasne. Tylko potem znajduje się takie czy inne biografie w koszach jak ja to nazywam "Na brudne pranie", w supermarketach w karonach z książkami za 10 zł, bo nikt w normalnej cenie nie chce kupić. A i tak nikt nawet za tę dychę nie chce.

 • natasza-nataszowa

  Oceniono 3 razy 3

  Gwiazdy?

 • mediterr

  Oceniono 1 raz 1

  Kiedyś słowo książka brzmiało dumnie... Ale wtedy jeszcze nie było celebrytów.

 • jsd1952

  Oceniono 1 raz 1

  Poza książką Pani M. Obama cała reszta to typowy chłam. A najbardziej żenujący jest były książę Harry, którego biografia sprawdza się do aktu urodzenia i aktu ślubu. Czyżby chciał dorobić po rzucenie obowiązków. ..

 • pomka

  Oceniono 1 raz -1

  znam własnie ten ekoporadnik Kingi i bardzo mi się podoba, fajne rady i ciekawe przepisy :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX