Małgorzata Rozenek-Majdan dzieli się makijażowymi hitami na Instagramie! Nas urzekł jej sweter z sieciówki

Małgorzata Rozenek-Majdan mimo błogosławionego stanu nie rezygnuje z aktywności zawodowych. Na InstaStories opisała frankom, jak dba o skórę z produktami swojej ulubionej marki makijażowej. Naszą uwagę skradł klasyczny sweter z H&M.

Małgorzata Rozenek-Majdan wie, jak umiejętnie łączyć odpoczynek, którego potrzebuje jako kobieta w ciąży, z obowiązkami zawodowymi. Gwiazda stara się znaleźć czas na kontynuację wszystkich projektów. Poza aktywnością w social mediach Rozenek-Majdan udziela się również w dyskusjach dotyczących in-vitro oraz nagłaśnia aktualne problemy społeczne. Na Instagramie gwiazdy możemy zobaczyć relację z finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy nagrania wywiadów udzielanych w ostatnim czasie. 

 

Pielęgnacja Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo dba o swój wizerunek. Gwiazda często prezentuje swoje perfekcyjne stylizacje i sztab stylistów, który czuwa nad jej wizerunkiem. Tym razem postanowiła pokazać obserwatorom makajażowe tricki, które stosuje na co dzień. Osobowość telewizyjna zdradziła również, jakich produktów używa. Oczywiście, jak przystało na gwiazdę, w kosmetyczce znajdują się najlepsze marki dostępne na rynku. Jedną z ulubionych jest Charlotte Tilbury. Must-have to szminka i konturówka. Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że najważniejszym punktem porannych przygotowań jest przede wszystkim pielęgnacja i nawilżenie skóry.

 

Zimowy sweter z sieciówki

Małgorzata Rozenek-Majdan zaskakuje też swoich obserwatorów stylizacjami, w których jest wiele rzeczy polskich producentów, ale również z popularnych sieciówek. Zimowy sweter z H&M w delikatny sposób podkreślił urodę gwiazdy, nadając stylizacji minimalistyczną, ale nie nudną elegancję. Takie oversize'owe swetry świetnie sprawdzą się z dopasowanymi spodniami. Kolor ze zdjęcia jest jednym z najpopularniejszych tej zimy! Nosimy delikatne, pudrowe róże i beże. Bawełniany model ze zdjęcia dostępny jest za 229 zł. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.