Lara Gessler odpoczywała na Mazurach z "najfajniejszymi dziewczynami". Ma na sobie oryginalny sweter włoskiej marki

Lara Gessler spędziła Sylwestra i pierwsze dni nowego roku na malowniczych Mazurach. Towarzyszyły jej m.in. Natalia Klimas oraz Karolina Ferenstein-Kraśko. Jeden aktor w komentarzu określił je "perłami". My zwróciliśmy uwagę na oryginalny, "brzydki" sweter marki Patrizia Pepe, który ma na sobie córka Magdy Gessler.

Większość gwiazd spędziła Sylwestra w zaśnieżonych górach, ale Lara Gessler wybrała zupełnie inny kierunek - pojechała na Mazury, a konkretnie do Kadzidłowa. Odwiedziła tam Oberżę pod Psem, która zachwyciła ją klimatycznymi dekoracjami i wyśmienitym jedzeniem. Bawiła się tam m.in. z aktorką Natalią Klimas oraz żoną Piotra Kraśki - Karoliną Ferenstein-Kraśko. Swoje kompanki określiła jako "najfajniejsze dziewczyny". Aktor Michał Mikołajczak, znany m.in. z "Na Wspólnej" i "Pierwszej Miłości", napisał komentarz: 

Prawdziwe Perły na tych mazurach można spotkać
 

Nam nie uszedł uwagi również oryginalny sweter Lary Gessler, który na krótkim golfie ma napis pozwalający na zidentyfikowanie marki. To model włoskiego, ekskluzywnego brandu Patrizia Pepe. Początki marki sięgają 1993 roku - narodziła się we Florencji i obecnie jest jedną z najbardziej znanych luksusowych marek. Lara Gessler ma na sobie ciekawy sweter z przewrotnym napisem "Ugly Jumper", czyli "brzydki sweter". Całość pokrywa żakardowy wzór z dominującą żółcią i szarością. Takie połączenie kolorów, a także geometryczne wzory przypominają trochę stare, męskie swetry, które często miały duże wzory i różne, nie zawsze pasujące do siebie barwy. Sweter Lary Gessler można odnaleźć w oficjalnym sklepie internetowym marki. Jego cena to 806 zł, ale obecnie nie jest dostępny w sprzedaży.

Swetry z żakardowym wzorem

W wielu sieciówkach znaleźć można swetry z żakardowym wzorem, najczęściej geometrycznym, znajdującym się głównie w górnej części, pod dekoltem. Najbardziej typowe są tu odwrócone trójkąty oraz romby. Nazwa "żakard" pochodzi od nazwy maszyny skonstruowanej przez Josepha Jaquarda w XIX wieku. To właśnie za pomocą tego urządzenia tworzono dzianiny z dużymi wzorami. Swetry z żakardowym wzorem to ciekawa alternatywa do klasycznych, jednolitych modeli. Niektórym mogą kojarzyć się również z popularnym printem norweskim.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.