Najpiękniejsze perfumy na wiosnę. Kate stawia na Diora, a Kukulska? Armani, Kenzo i Dior w OKAZYJNYCH cenach!

Na wiosnę odkładamy ciężkie zapachy i przestawiamy się na cudowne, lekkie aromaty. Specjalnie dla Was przeszperałyśmy internetowe sklepy i znalazłyśmy najlepsze okazje.

Każdy z nas ma swój zapach, a perfumy potrafią sprawić, że będziemy kojarzyć się komuś z jeszcze piękniejszym aromatem. Możemy nawet wybrac jakim! Dziś przedstawiamy Wam piękne perfumy, które doskonale sprawdzą się na wiosnę.

Perfumy Marty Żmudy Trzebiatowskiej

Aktorka chwaliła się na Instagramie, że jak wiele innych kobiet pokochała zapach "Si" od Giorgio Armaniego. Jeśli nie jesteście pewne czy to perfumy dla Was, możecie kupić u nas wersję, która ma jedynie 8 ml - pozwoli mam przetestować zapach. Dla wielbicielek lekkich, kwiatowych zapachów mamy też mniej znane perfumy oraz również uwielbiane przez Żmudę Trzebiatowską zapachy Avon.

perfumy / mat. partneraperfumy / mat. partnera www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial

Ulubiony zapach księżnej Kate

Księżna Cambridge stawia na eleganckiego i ponadczasowego Diora. Jej ulubiony flakonik to perfumy Dune, słodko-drzewny, delikatnie korzenny aromat. Ten zapach jest bardzo przyjemny, a do tego delikatny i nie za słodki. Fanką perfum Diora jest też Marina, która przyznała kiedyś, że uwielbia kompozycję Miss Dior. Zresztą która z nas jej nie lubi?

perfumy / mat. partnera perfumy / mat. partnera  EN

Cudowne perfumy na wiosnę

Natalia Kukulska w wywiadzie dal serwisu polki.pl opowiedziała, że jej ulubione perfumy to Jungle Tiger Kenzo i Glamourous Ralph Lauren. Niestety, te zapachy zniknęły już ze sklepowych półek. Kenzo ma nową edycję, Elephant, a Ralph Lauren całą kolekcję eleganckich, stonowanych zapachów. Piosenkarka używa też kwiatowych perfum Marca Jacobsa. My też je uwielbiamy! Trudno znaleźć piękniejszą ozdobę toaletki niż te flakoniki.

perfumy / mat. partnera perfumy / mat. partnera  www.instagram.com/natalia.kukulska

jm

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.