Jak modnie wyglądać na stoku czy lodowisku? Znalazłyśmy też łyżwy i gogle w dobrych cenach!

Uwielbiacie zimowe sporty? Jeżeli tak, to mamy dla was idealne ubrania, które możecie nosić zimą, gdy jeździcie na łyżwach, wybieracie się w góry na narty, a nawet uprawiacie jogging. Sprawdźcie!

Zima to nie tylko idealny czas do spędzania go przed kominkiem z kubkiem gorącej czekolady. To również świetna pora roku na uprawianie niektórych sportów, a nawet zabawę! 

Jazda na łyżwach

Jeżeli planujecie aktywnie spędzić czas, proponujemy wam, żebyście wybrały się na łyżwy. To idealny, zimowy sport, który da wam dużo radości i przyjemności. Musicie tylko pamiętać, żeby ciepło się ubrać! W naszych propozycjach znajdziecie ciepłe, modne swetry, w których nie powinnyście zmarznąć i klasyczny, czarny szalik! To dobre połączenie, jeśli chcecie poczuć się swobodnie podczas jazdy na łyżwach. 

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/agnieszka_hyzy/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/agnieszka_hyzy/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/agnieszka_hyzy/

Wyjazd na narty

Swój wolny czas spędzacie w górach? Zapewne macie w planach skorzystać ze świetnej, zimowej pogody i chcecie wybrać się na narty bądź snowboard. Ten sport jest jednym z najbardziej klasycznych, który możecie uprawiać zimową porą. Wtedy też pamiętajcie o ciepłym ubiorze. Załóżcie nieprzemakalną kurtkę narciarską, która ochroni was przed śniegiem i zimnym powietrzem. Również spodnie, które dla siebie wybierzecie powinny być przystosowane do jazdy na nartach. Ważnym elementem w waszej zimowej stylizacji powinien być kask - ochroni waszą głowę podczas nieprzyjemnego upadku. Tak przygotowane możecie cieszyć się zimowym szaleństwem!

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/agnieszka_hyzy/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/agnieszka_hyzy/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/agnieszka_hyzy/

Zimowy jogging

Biegacie, ale tylko wiosną i latem? Również możecie robić to zimą! Wystarczy, że zaopatrzycie się w termoaktywną odzież i ciepłe ubranie. Spójrzcie tylko na legginsy, które dla was znaleźliśmy, albo na kurtkę, która spodoba się wielu osobom. Nie zapomnijcie też o fajnej bluzie i może kolorowym sportowym obuwiu ;) ?

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/marcelina_zawadzka/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/marcelina_zawadzka/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

Poniżej więcej propozycji

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.