Amarantowa czapka, a może kurtka? Ten kolor pasuje do każdego typu urody i wygląda super. Zwłaszcza zimą!

PJ
17.01.2018 17:00
Kolaż/Materiały partnera/ fot. EN/www.instagram.com/karolamalina/

Kolaż/Materiały partnera/ fot. EN/www.instagram.com/karolamalina/ (Kolaż/Materiały partnera/ fot. EN/www.instagram.com/karolamalina/)

Znalazłyśmy dla ciebie ubrania i dodatki w kolorze amarantowym. Zainspiruj się tym odcieniem różu, a sama zobaczysz, jak świetne możesz stworzyć z nim stylizacje.

Amarant jest bardzo odważnym odcieniem różu. Chyba nikt z nas nie przejdzie obok niego obojętnie. Zdecydowanie potrafi przykuć naszą uwagę, a co najważniejsze, wygląda intrygująco w stylizacjach. Jeżeli decydujesz się na ubranie w kolorze amarantowym to możesz być pewna, że nie pozostaniesz niezauważona!

Tej zimy w modzie są kolorowe swetry, dlatego warto, żebyś wybrała dla siebie właśnie ten odcień różu. Amarantowy sweter doda ci odwagi i pozytywnego humoru. Będziesz wyglądała w nim naprawdę modnie! Możesz połączyć go z czarnymi spodniami i fioletową czapką, tak jak zrobiła to Karolina Malinowska.Taki sweter będzie wyglądał oszałamiająco z traperami w tym samym kolorze ;).

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/karolamalina/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/karolamalina/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/karolamalina/

Księżna Kate wybrała dla siebie elegancki i bardzo kobiecy płaszcz w kolorze amarantowym. Ty również możesz mieć okrycie tej barwy! Sprawdzi się w codziennych stylizacjach, ale również i w tych bardziej wieczorowych. Śmiało też możesz nosić go do pracy, zdecydowanie wzbogaci Twój zestaw. 

Kolaż/Materiały partnera/fot. ENKolaż/Materiały partnera/fot. EN Kolaż/Materiały partnera/fot. EN

Dodatki w tym kolorze ożywią każdą twoją stylizację. Pomyśl o torebce, butach, a może biżuterii w kolorze amarantowym? Ta barwa może być też świetną bazą dla twojego zestawu, wystarczy, że z głową dobierzesz do niej resztę ubrań ;).

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera Kolaż/Materiały partnera

Poniżej więcej produktów