Jak ubrać się jak milionerka? Mamy dla Was proste pomysły i ubrania w stylu BARDZO bogatych Polek

Jak ubrać się jak milionerka? Mamy dla ciebie parę ciekawych rad, które zdecydowanie się przydadzą, gdy będziesz chciała wyglądać jak milion dolarów!

Płaszcz

Joanna Przetakiewicz jest dyrektor kreatywną marki La Mania. Jej styl zdecydowanie się wyróżnia. Kreacje, które dla siebie wybiera, są bardzo eleganckie i kobiece. Dlatego warto brać z niej przykład! Jej jesienny outfit, który możecie zobaczyć na zdjęciu, przykuwa uwagę. Prosty, wiązany w pasie, czarny płaszcz wygląda bardzo klasycznie i to jest jego największym atutem. Czerwone kozaki za kolano idealnie eksponują nogi i są gustownym przełamaniem w tej stylizacji. Okrycie wierzchnie pełni bardzo ważną rolę, jeśli chcesz żeby wyglądało modnie i stylowo, zdecydowanie wybierz dla siebie płaszcz o eleganckim kroju, wykonany z najwyższej jakości tkanin. Możesz postawić tu na żakardowe wykończenia albo pójść w klasyczne rozwiązania. Prócz płaszczy polecamy bardzo modne w tym sezonie futerka, które są bardzo praktyczne i zawsze wyglądają luksusowo ;)

Kolaż/Materiały partnera/ fot. WBFKolaż/Materiały partnera/ fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/ fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/ fot. WBF

Sukienka

Polskie milionerki bardzo często stawiają na szykowne, zmysłowe i z klasą sukienki. Zakładają je na przyjęcia, a czasem nawet na co dzień. Zależy jaką sukienkę dla siebie wybierzesz. Jeśli stawiasz na długą kreację to najlepiej, żebyś założyła ją na ważne przyjęcie. Dobrze jeśli sukienka będzie delikatna i lekka, wtedy zdecydowanie poczujesz się w niej wygodnie. Jeżeli szukasz czegoś na co dzień, możesz wybrać dla siebie sukienkę koktajlową, która również przyda się na przyjęcie. Najbardziej z elegancją i szykiem kojarzą nam się takie w kolorze białym. Biała sukienka zazwyczaj wygląda drogo i bardzo estetycznie. Pamiętaj, że twoja kreacja nie musi być od projektanta, żebyś prezentowała się w niej idealnie!

Kolaż/Materiały partnera/ fot. KAPiFKolaż/Materiały partnera/ fot. KAPiF Kolaż/Materiały partnera/ fot. KAPiF Kolaż/Materiały partnera/ fot. KAPiF

Torba

Ważną rolę w życiu każdej kobiety pełnią dodatki. Szczególnie gdy mowa o torebkach! Możemy mieć ich niezliczoną ilość i najlepiej jakby każda do czegoś pasowała ;). Tu najważniejsze jest, żebyś zwróciła uwagę na fason i wykonanie. Możesz wybrać droższą, skórzaną torebkę, ale warto czasem zwrócić uwagę na te tańsze modele, które też wyglądają świetnie! Jeśli wybierasz dla siebie małą kopertówkę, możesz potraktować ją jak biżuterię i wybrać taką w ozdobne kamienie.

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera Kolaż/Materiały partnera Kolaż/Materiały partnera

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.